TOP 10 intervjuud, mis tõestavad, et Marko Reikop on Eesti teravaimate hammastega saatejuht!

 (23)
+ Marko sööb!
Marko Reikop
Marko ReikopFoto: Tiit Blaat

Marko Reikopi lõugade vahele jääb tihtipeale lisaks söögile ka ports intervjueeritavaid, kellest mõni ei soostu enam iial tagasi tulema. Põhjuseks asjaolu, et Eesti kõige staažikam otse-eetri saatejuht ei halasta kellelegi ja/või küsib täpselt neid küsimusi, mis televaatajatel meelel mõlguvad. Inspireeritult esmaspäevasest intsidendist Siim Kallasega, kes VEB fondi ja 10 miljoni dollari küsimuste tõttu täielikult enesevalitsuse kaotas (loe SIIT), tuletab Publik meelde 10 intervjuud, mille tõttu me Reikopit armastame.

1. Kui Marko beibekuulsusest jälitatud ärinaist Ines Karu otse-eetris hekseldas, jäi telepublik imestusest lausa sõnatuks. Reikop uuris nimelt, kas noor naine oma elus ka päevagi päristööd teinud on ja kas tõesti on tema disainiäri see, mida Eesti rahvale vaja on.

Ah et oled päris tööd ka teinud? Kas Marko Reikop suhtus Ines Karusse liiga üleolevalt?

2. Kuigi Reikop Britney Spearsi isiklikult ei kohanud, lisas ta seda teinud reporterit Reimo Sildveed intervjueerides endale omaselt juurde krehvtise arvamuse popstaarikese kohta: “Avatud, lahe ja vaimukas — nagu Põhja-Korea president!”

Marko Reikop andis “Ringvaatele” jäise intervjuu andnud Britney Spearsile veel jäisema hinnangu

3. Kui Hendrik Toompere “Ringvaates” oma uuest lavastusest rääkimas käis, võttis Reikop tuld, küsides mehelt avameelselt: “Kas seda juttu polegi pojaga olnud, et kui heaks näitlejaks ei saa, siis elu on s*tt?”

Marko Reikop otse-eetris: kui heaks näitlejaks ei saa, siis elu on s*tt?

4. Nagu juba eelpool mainitud, on mõned avaliku elu tegelased Reikopi ajakirjanduslikest võtetest niivõrd šokeeritud, et ei soovi seda iial enam kogeda. Anu Saagim pole talle siiani andeks andnud.

Anu Saagim: mind veeti tillist, tõmmati vaip jalge alt ja taoti allapoole vööd!

5. Reikopile ei valmista mitte mingit probleemi rahvaga samastudes üles tunnistada seda, kui ta kellestki mitte midagi kuulnud pole. Nii juhtus Edgar Savisaare Riigikokku pääsenud poja Erkiga, keda saatejuht igast küljest kõrvetama asus, jätmata vahele ka ilmselget teemat — palju sõltub poja edu isa positsioonist?

Edgari poeg Erki: Savisaar on kaubamärk, mis avab uksi ja toob hääli, aga võtab samapalju ära ka!

6. Suvaline sõnamulin Reikopit ei uinuta. Nii andiski ta üle noatera Riigikokku pääsenud endisele Eesti Ekspressi ajakirjanikule Viktoria Ladõnskajale ta enda ravimit maitsta ja teatas, et poliitiline retoorika on jama.

Reikop pitsitas otse-eetris Ladõnskajat: sellist jama ma ei usu, nii sõbrad te Sven Sesteriga küll ei ole!

7. Fosforiidisõja kangelaseks tituleeritud Juhan Aare sai üsna ruttu selgeks, et Reikopiga vaielda ei tasu — kui saatejuht uuris, mis on saanud Põllumajandusministeeriumi tellitud hirmkallist filmist, mis ilmavalgust pole näinud, siis tuli ka vastust anda. Kahjuks on vastav videolõik veebiavarustest nüüdseks eemaldatud.

Vaata, kuidas Marko Reikop Juhan Aarega vaidlema läheb

8. Vaene ansambel Respekt! Nad pole ilmselt siiani toibunud traumast, mis neid Kuldplaatide jagamisel Reikopi näol tabas. “Kes te sellised olete? Arvake ära, palju karaokebaari alles jääb inimesi, kui ma laulma hakkan? Mitte ühtegi!” Valus.

Marko Reikop mõnitas otse-eetris Internetis enimmüüdud loo autorit Respekti

9. Ühes pikima otse-eetri staažiga kuulub Reikopile ka pikim eurolaulu staaž, mis tähendab, et ta võib sel teemal tavapärasest ausamalt arvamust avaldada. Ühes toredas intervjuus tõdes Reikop, et Eurovisionil võistlevad lood hea muusika hulka ei kuulu.

Ei karda tõde tunnistada! Marko Reikop Eurovisionist: ma naudin isegi seda, et jälle on nad tulnud nende ilgete lauludega!

10. Olgem ausad, iga televaataja sooviks heita pilgu Eesti rikkaima mehe rahakotti. Ei maksa muretseda, meil on selle jaoks Marko Reikop. Huvitav, kas ta evib “keskmise eestlasega” mingit veidrat telepaatilist sidet?

Üllatus? Eesti rikkaim mees Kristo Käärmann paljastas, palju tal pangakontol raha on

BOONUS: Marko sööb!