TOP 10: Kas peavad oma sõna? Need staarid lubasid Donald Trumpi võidu korral Ameerikast minema kolida

 (29)
TOP 10: Kas peavad oma sõna? Need staarid lubasid Donald Trumpi võidu korral Ameerikast minema kolida
Fotokollaaž: Scanpix

Ameerikas on juba kuid kütnud kirgi presidendivalimised ning sel teemal on sõna võtnud ka mitmed avaliku elu tegelased, kes lubasid Donald Trumpi võidu korral lausa riigist minema kolida. Täna hommikul selgus, et paljude poolt vihatud Donald Trump ongi Ameerika Ühendriikide 45. president ning staatidel jääb nüüd üle vaid hakata oma asju pakkima või sõnu sööma. Publik toob oma lugejateni 10 tuntud inimest, kes lubasid suure suuga oma kodumaalt lahkuda!

Barbra Streisand

Barbra Streisand Foto: LUCAS JACKSON, REUTERS


“Ma ei suuda seda uskuda. Kui te vaid võtate mind vastu, tulen ma teie riiki või siis Kanadasse,” sõnas lauljanna augustis antud intervjuus.

Bryan Cranston

Bryan Cranston Foto: Mario Anzuoni, REUTERS
Seotud lood:


“Ma kindlasti koliksin. See variant ei ole minu jaoks reaalne. Ma loodan, et nii ei lähe,” kommenteeris sarja “Breaking bad” staar Trumpi võimalikku võidutsemist. Mehe sõnul läheks ta sel juhul Vancouverisse jäädavale puhkusele.

Miley Cyrus

Miley Cyrus Foto: Rob Kim, AFP


Noor popstaar, kes nimetas Donal Trumpi “täielikuks õudusunenäoks,” ütles, et kolib mehe võidu korral minema.

Lena Dunham

Lend Dunham Foto: ANDREW KELLY, REUTERS


Komöödiaseriaalist “Girls” tundud Dunham tõdes, et ta kolib Trumpi võidu korral suure tõenäosusega Kanadasse: “Ma armastan Kanadat. Minu meelest on see suurepärane koht ja üks osa Vancouverist on minu jaoks eriti ilus ja veetlev. Saan ka sealt oma tööasju ajada.”

Amy Schumer

Chelsea Handler Foto: Eduardo Munoz, REUTERS


Staarkoomiku sihtkohaks oleks Hispaania: “Minu naljad muutuksid, sest peaksin õppima hispaania keelt kõnelema. Ma ei suudaks Trumpi võitu mõista. See on liiga pöörane.”

Ne-Yo

Ne-Yo Foto: VALERIE MACON, AFP


R&B laulja ütles, et kolib Trumpi võidu korral koheselt Kanadasse: “Kui Donald Trumpist saab president, saavad minust ja Drake’ist” naabrid,” lausus muusik möödunud kuul.

Cher

Cher Foto: MAVRIXONLINE.COM


Ikooniline lauljatar säutsus Twitteris, et tema kolib sootuks Jupiterile.

Chelsea Handler

Chelsea Handler Foto: AdMedia/SIPA


Chelsea Handler paljastas, et tal on juba varuplaan valmis: “Ostsin igaks juhuks teise riiki maja. Kõik need inimesed, kes ähvardavad minema kolida ja jäävad — mina lahkun päriselt siit riigist.”

Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson Foto: VALERIE MACON, AFP


Legendaarne näitleja süüdistas Tumpi vaenu täis presidendikampaanias. “Kui see s***pea saab presidendiks, kolin mina Lõuna-Aafrikasse,” teatas Jackson Jimmy Kimmeli jutusaates.

Whoopi Goldberg

Whoopi Goldberg Foto: Kena Betancur, AFP


“See ei ole president, keda ma tahan. Ehk on mul aeg siit minema kolida. Mul on selleks piisavalt raha,” ütles Goldberg.