TOP 10 lühiabielud: viis kuud kuni 55 tundi! Värske abielunaine Kardashian oma eelmise pulmaga just ei hiilanud

 (2)
Kanye West ja Kim Kardashian poseerivad Vogue'ile
Kanye West ja Kim Kardashian poseerivad Vogue'ileFoto: Instagram / Kim Kardashian

Kim Kardashiani ja Kanye Westi pulmadega seoses ei saa meentamata jätta, et tema eelmine abielu Kris Humpriesega kestis vaid 72 tundi. Publik toob sinuni veel üheksa staarpaari, kelle abielu on kestnud vaid 5 kuud või isegi 7 minutit.

10. Bradley Cooper ja Jennifer Esposito

Pärast filme "Pohmakas" ja "Kõrvalnähud" teadsid kõik, kes on Cooper, kuid paljud ehk ei mäletagi Jenniferi, kes mängis filmis "Eelmise suve saladus 2". Nad abiellusid 2006. aasta detsembris ja andsid lahutuse sisse järgmise aasta aprillis.

Abielu kestis neli kuud.

9. Nicky Hilton ja Todd Meister
Las Vegases abiellunud 21-aastane miljonäripreili ja 33-aastane ettevõtja lahutasid kolm kuud hiljem, sõnades, et vahemaa ei soodusta seda liitu.

8. Kris Humphries ja Kim Kardashian
Nende noorte hiljutine abielu kestis 72 päeva. Nüüd on Kim abielus räppar Kanye Westiga, Kris aga pildilt kadunud. Peale selle on 24. mail abiellunud Kim olnud neli aastat abielus ka produtsent Damon Thomasega aastatel 2000-2004.

7. Drew Barrymore ja Jeremy Thomas

Mees oli 31, naine 19 ja nad abiellusid pärast 6-nädalast tutvust.

Abielu kestis ka vaid kuus nädalat.

6. Eddie Murphy ja Tracey Edmonds
Filmirežissööriga abiellunud koomik teatas 15 päeva pärast romantilist tseremooniat Bora Bora saarel: "Pärast hoolikat kaalumist ning arutelu oleme otsustanud, et meie suhet pole enam defineerida tarvis" ja nimetas toimunud registreerimist sümboolseks liiduks.

5. Mario Lopez ja Ali Landry

Kunagine Miss USA ja "Päästja koolikella" staar kohtusid missivõitslustel, kus Ali osales ja Lopez kommenteeris. Nad abiellusid 2003. aasta suvel ning andsid lahutuse sisse 13 päeva hiljem truudusetusele abielu jooksul viidates.

Tõesti, Lopez, alla kahe nädala sama naisega on liig, mis liig?

4. Cher ja Gregg Allman
Maailma saja parima laulja hulka kuuluv mees ning näitlejanna Cher abiellusid juunis 1975. Lahutuse andsid nad sisse üheksa päeva pärast.

3. Dennis Rodmann ja Carmen Electra
Narko ja armuuimas noored abiellusid 1998. aastal Las Vegases. 9 päeva hiljem palusid nad selle  tühistada.

2. Britney Spears ja Jason Alexander
Nende 2004. aasta uusaastaööl joobes olekus abiellunud lapsepõlvesõprade abielu kestis 55 tundi.

1. Robin Givens ja Svetozar Marinkovic
Seitsme minuti abieluks kutsutava liidu üle visatakse siiani nalja, sest täpne aeg pole teada. Kuid on teada, et samal päeval, kui nad abiellusid, anti ka lahutus sisse, nii et noorpaar ühele pildilegi koos ei jõudnud.