TOP 10 | Staarid, kelle kihlasõrmused on väärt teise mehe mitme aasta palga

 (3)
TOP 10 | Staarid, kelle kihlasõrmused on väärt teise mehe mitme aasta palga
Kollaaž: Delfi/Scanpix

On teada asjaolu, et kihlasõrmus peaks olema mehe kolme kuu palk. Mõni maailmakuulus staar on tõstnud lati eriti kõrgele ja läinud pea kolme aasta palgani. Vaatame, kes on need mehed, kelle helde käsi kihlasõrmuse hinna üle pea on tõstnud.

1. Mariah Carey

Foto: Delfi/Scanpix


Lauljanna Mariah Carey sai endiselt kihlatult James Packerilt 35-karaadise teemantiga sõrmuse, mille väärtus oli 10 miljonit dollarit. Carey ja Packer teatasid oma kihlusest 21. jaanuaril 2016. aastal, kuid juba oktoobris teatati kihluse lõpust.

2. Kim Kardashian

Foto: AP/SCANPIX
Seotud lood:


Telestaar Kim Kardashiani 15-karaadine teematsõrmus oli väärt 8 ja pool miljonit dollarit. Abikaasa Kanye Westilt saadud sõrmus rööviti relva ähvardusel Pariisis. Sõrmusega asendas West oma algselt antud kihlasõrmuse.

3. Beyonce

Foto: AFP/SCANPIX


Lauljanna sai oma 18-karaadise teemanti abikaasa Jay-Z'lt. Sõrmus on väärt 5 miljonit dollarit. Paar on abielus alates 2008. aastast.

4. Paris Hilton

Foto: Delfi/Scanpix


Paris Hilton sai endiselt kihlatult Paris Latsiselt 24-karaadise teemanti. Sõrmuse hind oli üle 4 miljoni dollari. Kihlus katkestati ja sõrmus müüdi maha, et aidata Katrina orkaanis kannatanuid.

5. Jennifer Lopez

Foto: REUTERS/SCANPIX


Laulja ja näitleja Jennifer Lopezi endine kallim Marc Anthony kinkis armastatud naisele 8,5-karaadise sõrmuse, mis oli 4 miljonit dollarit väärt. Paar läks lahku peale 10 aastat kestnud abielu.

6. Elizabeth Taylor

Foto: REUTERS/SCANPIX


Abikaasa Richard Burton kinkis Elizabeth Taylori sõrmusega, millel oli üle 33 karaadi. 2011. aastal müüdi sõrmus pea 9 miljoni dollari eest.

7. Meghan Markle

Foto: REUTERS/SCANPIX


Prints Harry küsis 2017. aastal oma kaasa Meghan Markle'i kätt sõrmusega, mille oli ise disaininud. Sõrmusele oli lisatud kaks printsess Dianale kuulunud kivi.

8. Hailey Bieber

View this post on Instagram

absolute best friend.

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on


Suvel kuulutasid oma kihlumist laulja Justin Bieber ja modell Hailey Bieber. Bieber kinkis kallimale sõrmuse, mille hind on pea kaks miljonit eurot.

9. Melania Trump

Foto: REUTERS/SCANPIX


USA president Donald Trump kinkis oma naisele Melaniale kihluse puhul 25-karaadise kivi, mille hind ulatub 3 miljoni dollarini.

10. Anna Kournikova

Foto: MAVRIXONLINE.COM/Scanpix


Tennisist Anna Kournikova sai kauaaegselt kallimalt Enrique Iglesiaselt kihlusel 11-karaadise sõrmuse, mille väärtus on erinevatel andmetel kaks ja pool miljonit dollarit või veidi üle 5 miljoni dollari.

Allikad: Four Mine, Money Inc, How What Where, Elite Readers