TOP 5: Need kõige karismaatilisemad Maarjamaa naised ei jäta mitte kedagi külmaks!

 (49)
Tuuli Roosma
Tuuli RoosmaFoto: Sven Arbet

Karismaatilisust peetakse kadestusväärseks, kuid paraku kaasasündinud omaduseks. Millisel Eesti naisel lööb see kõige paremini välja?

Anu Välba

Särav saatejuht Anu Välba suudab pühapäevahommikuti teleekraani ette meelitada ligi 150 000 televaatajat, olles juba aastaid eestlaste üks lemmik ekraaninägusid.

Tuuli Roosma

Tema võlu ekraanil ja ettevõtlikkus ekraani taga on muutnud pea kõik ta teleprojektid Kanal 2 tõelisteks hittideks. "Meie aasta Hiinas" on jooksnud vaid kaks nädalat, kuid on vankumatult püsinud teletopi tipus!

Kaja Kallas

Poliitik Kaja Kallas ei lase liugu üksnes tuntud perekonnanimel, vaid on oma edu tsementeerinud hea hariduse ning isikliku sarmiga. Kui paljud naised on nii väärikalt astunud üle avalikust lahutusest?

Anni Arro

Kohvikupidaja Anni Arro isiksus köidab enesekindluse, isikupära ja töökusega. Üks hea retsept on tee iga inimese kõhtu ja südamesse - neid on tal mitu!

Seotud lood:

Anu Saagim

Ajakirjanik ja seltskonnabravuuritar Anu Saagimi tiitel juba ütleb, et tema tegemised ja ütlemised põrutavad ka apaatseimat tegelast. Saagimi välimus, hoiak ja enesekindlus on kadestamisväärne!

PS! Loe värskest Anne&Stiilist, kuidas oma karisma kasvama panna!