TOP 5: Seriaalipaarid, kes ka päriselus üksteist leidnud on

 (2)

See, et kaasnäitlejad üksteisesse armuvad, juhutub vägagi tihti, kuid seda, et seriaalis paarikest mänginud tuvikesed ka päriselus kokku jäävad, nii tihti ei juhtu. Need paarid on erandid.

1. Mila Kunis & Ashton Kutcher

Mila Kunis ja Ashton Kutcher, kes nüüdseks on kihlatud ja ootavad oma esimest last, mängisid koos sarjas "Kuumad 70ndad". Jackie (Mila) ja Kelso (Ashton) olid sarja üks põhipaare. Naljakas fakt - Mila Kunis sai oma elu esimese suudluse just selle sarja võtteplatsil Ashtonilt.

2. Kit Harington & Rose Leslie

Kit ja Rosie mängivad hetkel kuumimas ulmesarjas "Troonide mäng". Jon Snow & Ygritte romanss sai alguse 2012. aastal ja kestab siiani.

3. Blake Lively & Penn Badgley

Blake ja Penn mängisid noortesarjas "Gossip Girl" ("Kõmutüdruk") Serena Van Der Woodsenit ja Dan Humphreyt, kes olid sarjas kui ka päriselus tulikuum paar. Noored käisid 2007. - 2012. aastani.

4. Josh Bowman & Emily VanCamp

Seotud lood:

Eestis TV3s jooksvas hittsarjas "Kättemaks" mängivad peategelased Daniel Grayson ja Emily Thorne on üllatus-üllatus 2012. aastast ka päriselus kuum paar. Noored on koos siiani.

5. Keri Russell & Scott Speedman

Paar näitles sarjas "Felicity", kus nad kehastasid peategelasi Felicity Porterit ja Ben Covingtoni. Tuvikeste suhe kestis 1998. kuni 2002. aastani.