TOP 5: Üllatav edetabel! Vaata, kes on Eesti kõige rikkamad staarid

 (38)
TOP 5: Üllatav edetabel! Vaata, kes on Eesti kõige rikkamad staarid
Foto: Delfi

Venekeelne Äripäev koostas edetabeli Eesti meelelahutajate ja sportlaste sissetulekutest, et selgitada välja, kes on Eesti kõige rikkam staar. Siin nad on!

Äripäeva spekulatsiooni kohaselt omab kõige suuremat rahakotti lauljatar Kerli Kõiv, kes viimasel ajal on suutnud popmuusika täielikku tippu ning Billboardi edetabelisse läbi murda. Lauljatar teeb muuhulgas koostööd tunnustatud režissööri Tim Burtoniga, kes kasutas tema häält oma filmis "Alice Imedemaal" ning Kerli lugu "Immortal" oma uue 3D-teose "Frankenweenie" heliribal.

25-aastase Kerli aastasissetulekuks hindab Äripäev sama kaliibriga staaride sissetulekute põhjal umbes 1,5 miljonit eurot, mida Eesti muusikaeksperdid küll liialdatuks arvavad, kuid samas võimatuks ei pea. Kerli ise ei ole oma rahalist seisu avalikustanud.

Kerliga jagab edetabeli esimest ja teist kohta tänavu Eesti parimaks jalgpalluriks valitud Ragnar Klavan, kelle sissetulek oli eelmisel aastal ametliku info kohaselt kuni 1,6 miljonit eurot.

Seotud lood:

Kolmandat ja neljandat kohta jagavad sumomaadleja Baruto ehk Kaido Höövelson ning tennisist Kaia Kanepi 450 000 euroga aastas.

Viiendale kohale asetas Äripäev jalgpalluri Sergei Pareiko, kelle aastateenistus küündib 350 000 euroni.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!