TOP 8: Hollywoodi staarpaaride lõppenud armulood, mis murdsid tänavu meie kõigi südamed

 (29)
TOP 8: Hollywoodi staarpaaride lõppenud armulood, mis murdsid tänavu meie kõigi südamed
Foto: Jordan Strauss, AP

Kui möödunud aastal kurvastasid maailma näiteks Ben Affleck'i ja Jennifer Garneri ning Gwen Stefani ja Gavin Rossdale'i lahkuminekud, siis tänavu on olukord veel nukram. Erinevatel põhjustel on leidnud lõpu mitmed Hollywoodi kurikuulsad armulood, ent Publik leiab, et järgnevad kaheksa murdsid neist enim südameid. Kas tõelist armastust veel eksisteeribki?

Angelina Jolie ja Brad Pitt

Foto: © Mario Anzuoni / Reuters, REUTERS

20. september nüüdeks tuntud päevana, mil armastus suri. Pärast 12 koos veedetud aastat otsustasid Angelina Jolie ja Brad Pitt oma suhtele lõpu teha.

Lady Gaga ja Taylor Kinney

Foto: Dimitrios Kambouris, AFP
Seotud lood:

Pärast viis aastat kestnud armastust teatas Lady Gaga, et tema ja ta näitlejast kihlatu on otustanud lahku minna.

Taylor Swift ja Calvin Harris

Foto: Vida Press

Muusikatööstuse staarpaar lõpetas suve alguses oma armuloo. Calvin Harris säutsus veel sotsiaalmeedias, et tunneb Taylor Swifti vastu jätkuvalt suurt armastust ja austust, ent ei võtnud kaua aega, mil muusikud omavahel tuliselt tülli pöörasid.

Johnny Depp ja Amber Heard

Johnny Depp ja Amber Heard Foto: Matt Sayles, AP

Möödunud aastal pidasid Heard ja Depp Bahama saartel romantilisi pulmi, kuid sel kevadel läks asi inetuks ning kaunitar asus oma kaasat süüdistama koduvägivallas.

Ozzy ja Sharon Osbourne

Ozzy ja Sharon Osbourne Foto: Michael Buckner, AFP

Pärast 33 aastat hullumeelset kooselu läksid lahti kõlakad, et ansambli Black Sabbath rokkar on üle aisa löönud. Meedias lahvatas tohutu skandaal ning Sharon jättis Ozzy maha. Kas paar jääb jäädavalt lahku, pole veel teada...

Drew Barrymore ja Will Kopelman

Foto: DANNY MOLOSHOK, REUTERS

Romantikute süda vajus saapasäärde, kui Drew Barrymore otsustas oma kahe tütre isast lahutada. "Meie perekond läheb küll juriidiliselt lahku, kuid tunneme, et jääme siiski ühtseks pereks," laususid staarid.

Demi Lovato ja Wilmer Valderrama

Foto: DANNY MOLOSHOK, REUTERS

Nunnudele Instagrami postitustele tõmmati kriips peale! Demi Lovato teatas, et tema kuus aastat kestnud suhte Wilmer Valderramaga jõudis lõpule, sest armuleegi asemel sära noorte vahel hoopis sügav sõprus.

Tobey Maguire ja Jennifer Meyer

Tobey Maguire ja Jennifer Meyer Foto: Evan Agostini, AP

“Ämblikmehe” filmidest tuntud Tobey Maguire ja tema kaasa otsustasid pärast 9 aastat abielu oma liidu lahutada. Straaide sõnul mingit “draamat” ei olnud ning otsus ei sündinud üleöö.