Truudusetus! Irina Osinovskaja paljastas lahutuse põhjuse: see on ikkagi tema maine, et väärikalt lõpetada üks suhe ja alustada uut!

 (70)
Täiendatud kell 16.00!
Irina Osinovskaja
Irina OsinovskajaTiit Blaat (Eesti Ekspress)

Eesti rikkuselt teine mees, transiidiäriga tegelev suurettevõtja Oleg Ossinovski ja tema abikaasa Irina Osinovskaja on esitanud kohtule taotluse lahutada oma kolmkümmend aastat kestnud abielu ning kõigi eelduste kohaselt tuleb sellest Eesti läbi aegade suurim lahutusprotsess, kirjutab Kroonika. Äripäevale antud pikemas kommentaaris tunnistab Irina, et abielu otsustas lõpetada tema.

"Meie suhted on juba mõnda aega faktiliselt lõpetatud, kuna temapoolne käitumine ei võimaldanud abieluga jätkata," tunnistab Irina ning nendib ühtlasi, et pidas abikaasaga väga pikalt läbirääkimisi ja mõte oli ilma kohtu sekkumiseta rahalise kompromissini jõuda.

"Ma ei ole veel kaotanud lootust, et Oleg tuleb mõistusele," muigab ta. "Meil on ikkagi kaks ühist last ja 30 aastat kooselu. Ehk ta mõtleb veel natuke. See on ikkagi tema maine, et väärikalt lõpetada üks suhe ja alustada uut suhet," annab Irina mõista, et jutt käib vaid rahast ning suhte jätkamine ei tule kõne allagi. "Minu kommentaarist on aru saada, millele viitan."

Äripäeva hinnangul on Ossinovskite vara väärtuseks 220,8 miljonit eurot, mis seadusejärgselt läheb jagamisele, kuna on teenitud abielu kestel.