Tuhat ja tuline, Yana Toomi küüned on veel patriootlikumad kui hümniseadus!

 (18)
Arvamusfestival 2017 esimene päev
Arvamusfestival 2017 esimene päevFoto: Hendrik Osula

Kaja Kallas, kes tihtipeale enda Instagrami kontol jagab pildikesi europarlamendist, üllatas eile oma jälgijaid eriti vahva mõistatusega. Nimelt lisas ta foto tundmatust käest, mille maniküür oli tõeliselt uhke – Eesti lipu värvid, hõbedased kirjatähed ja ka matt viimistlus, ning küsis, kellele võiks need näpukesed kuuluda.

Kuigi pakuti nii Kallase erakonnakaaslasi Keit Pentus-Rosimannust, Heidi Purgat ja Yoko Alenderit ning kuigi kõik kolm on erakordselt stiilsed naised, olid vastused valed. Nimelt kuulub käsi hoopis Kallase fraktsioonikaaslasele Euroopa Parlamendist ehk Yana Toomile!

Küüned on tõepoolest uhked – pöial ja nimetissõrm mati viimistlusega kuningsinised, keskmine sõrm sama värvi, ent läikiv, ning nimeta ja väike sõrm vastavalt must ja valge. Seejuures on sõrmuse sõrmel hõbedased tähed EV ehk muidugi mõista näitab Toom niiviisi austust meie vabariigile! Kui poliitiku fotot presidendi vastuvõtult usinalt suurendada, võib näha, et ka kaks ja pool nädalat tagasi kandis naine nõnda pidulikku maniküüri.

EV100: kätlemine Foto: RAIGO PAJULA, Presidendi kantselei