Tulevane Carmen Kass? Andrus Eelmäe imekauni tütre kiitis heaks tuntud moejumal isiklikult

 (11)
Eesti Meelelahutusauhinnad 2016
Eesti Meelelahutusauhinnad 2016Foto: Ilmar Saabas

Kroonika meelelahutusauhinna galaõhtul rabas "Naabriplikast“ tuntud näitleja Andrus Eelmäe oma 17aastase tütre, kadunud näitlejate Lembit Eelmäe ja Herta Elviste lapselapse Anette Mariaga, kes on juba kohtunud ilmakuulsa moekeisri Karl Lagerfeldiga ja esitlenud Pariisis Chaneli kollektsiooni.

"Meie Anetteke oli 15aastane, kui Karl Lagerfeld, mustad prillid ees, talle oma heakskiidu andis ja nii ta sinna Pariisi moelavale jõudiski," räägib Andrus uhkelt Kroonika veergudel.

Anette "avastasid" Pärnu kaubanduskeskuses endine modell Enel Soeson ja tema abikaasa, ameeriklasest moefotograaf Barry Elkins. Anette kohtumine moemaailmas tegutseva abielupaariga avas tuntud teatripere järeltulijale muinasjutulisi lavasid. Anette on esinenud Pariisi, Londoni, Milano ja Tokyo moelavadel.

„Meie perelt on korduvalt küsitud, kas Anette ei saaks kiiremini haridusteed Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis lõpetada, et täie jõu ja pühendumisega modellitööle keskenduda,“ räägib Andrus, kelle sõnul on Anette otsustanud, et lõpetab kooli ja püüab osaleda modellitöös nii palju, kui koolikohustused võimaldavad.

Refereeritud Kroonikast!