Tundmatuseni muutunud: "Harry Potteri" staar avaldab oma tohutu kaalulanguse saladuse

 (2)
Tundmatuseni muutunud: "Harry Potteri" staar avaldab oma tohutu kaalulanguse saladuse
Foto: AFP/SCANPIX

Juba mõned aastad tagasi ehmatas Timothy Spall fänne meeletu kaalulangusega. Nüüd on mees otsustanud, et jagab edu saladust ka maailmale.

62-aastane näitleja tunnistab, et varem mõtles ta hästi ainult toidust ja alkoholist ning liikumine ja trenn olid tema silmis kohutavad, vahendab Daily Mail.

Algselt kaotas Spall kaalu vaid rolli jaoks, kuid tal õnnestus oma uus välimus säilitada. Mees tunnistab, et kui ta kirjutaks oma dieedist raamatu, oleks seal vaid kaks lehekülge. "Esimene on, et toit ja alkohol on toredad, trenn on kohutav. Siis pöörad lehte ja kui sa sööd ning jood liiga palju, võtad kaalus juurde. Kui sööd õige koguse, ei võta. Ja see päriselt on ka kõik!"

Näitleja ei ole küll avaldanud kui palju ta täpselt kaotada suutis, kuid väljaandele The Sun on mees tunnistanud, et pontsakam geen jookseb tal veres. "Ma olin alati pontsakas, aga siis ma läksin paksuks... See (kaalu langetamine toim.) nõudis palju tööd, aga ma sain hakkama ja ma olen selle üle uhke. Ma muutsin täielikult viisi, kuidas oma tervisesse suhtun. See muutis mu elu."