Tuntud tüdrukutebändi liige sõdib laulukooli naabrusse rajatava süstlavahetuspunkti vastu: pange allkiri iseenda ja WAFi laste turvalisuse nimel!

 (86)
Ansambel La La Ladies Eesti Laulu salvestusel. Kethi Uibomägi keskel.
Ansambel La La Ladies Eesti Laulu salvestusel. Kethi Uibomägi keskel.Foto: Karli Saul

13. juunil avaldati uudis, et Põhja-Tallinnas Erika tänaval tegutsenud süstlavahetuspunkt kolib uuele aadressile Paldiski maantee 36a. Selle asukoha vahetus läheduses asuvad aga mitmed noorte- ja lasteasutused nagu näiteks Jakob Westholmi Gümnaasium, Kelmiküla lasteaed, Lasteaed Ojake, Tallinna Kullerkupu Lasteaed ja Tallinna Kannikese Lasteaed ning Laulu- ja tantsukool WAF. Viimase asutuse kasvandik Kethi Uibomägi, kes on ühtlasi menuka tüdrukutebändi La La Ladies liige, on asunud sotsiaalmeedias süstlavahetuspunkti vastu tuliselt võitlema ning kutsub sõpru-tuttavaid vastavasisulisele petitsioonile alla kirjutama.

“Armsad sõbrad, minu armsa WAF laulukooli vahetusse lähedusse tahetakse tuua praegu Erika tänaval asuv narkomaanide süstlavahetuse punkt. Kuna see tekitab väga palju probleeme Erika tänava elanikele. Kas tõesti on ainus lahendus tuua narkomaanide punkt vahetusse kooli lähedusse, kus käib iga päev sadu lapsi? Palun pane enda allkiri sellele petititsioonile, et seda ei juhtuks! Iseenda turvalisuse ja oma WAFi laste nimel!” kirjutab Kethi Facebookis.

Mida asjast arvata?