TV3 VIDEO | Anu Saagim: eestlane ongi selline hipsteritüüpi nohik, kelle arvates on seksikus see, kui võimalikult palju on peidetud

 (13)
Cafe Mademoiselle kohviku fotoprojekt
Cafe Mademoiselle kohviku fotoprojektFoto: Ilmar Saabas

Eelmisel nädalal leidis palju kõneainet Eesti Ekspressis avaldatud artikkel "Kuhu kadusid Eesti sekspommid?" Seitsmesed uudised tahtsid teada, miks uusi sekspomme meelelahutusajakirjanduses peale ei kasva ja mis üldse tänapäeval seksikas on.

Anu Saagim tunnistab, et seksikate leidmine on pigem keeruline. "Eestis antud hetkel on olukord närb. Mina meelelahutusajakirjanikuna sooviksin midagi mahlakat, kurvikat ja vormikat. Aga ei ole," nendib Saagim.

"Tavaliselt pannakse blondile võrdusmärgiks rumal. Ma arvan, et seksikas inimene jätab endast pisult rumala mulje, kuid tegelikult on ta väga intelligentne. Aga vot seda sümbioosi Eestis ei ole," rõhutab seksikas naine.

"Tundub, et eestlane ongi selline hipsteritüüpi nohik, kelle arvates on seksikus see, kui võimalikult palju on peidetud. Siin me meenutame isegi araabiamaid, et naine peab ikka kaetud olema," põrutab ta lõpetuseks.

Vaata lähemalt videost!