TV3 VIDEO | Komeedina Venemaa muusikataevasse! Uku Suviste on võitnud nii idanaabrite kui ka popstaar Ani Loraki südame!

 (14)
UKU SUVISTE
UKU SUVISTEFoto: Tiit Tamme, Õhtuleht

Möödunud aasta lõpp oli Uku Suviste jaoks kahtlemata meeldejääv, kui ta pääses esimese eestlasena Venemaa talendisaates "The Voice" poolfinaali. Uku on nüüd lõpuks ometi kodumaal tagasi ja ilmselt ka toibunud sealsest trallist, mille kohta ka täpsemalt uuriti.

Uku Suviste sõnas, et täna on ta esimest päeva Eestis tagasi ja naudib kodumaa kaunist talve. Viimaseks etteasteks Uku jaoks jäi eelmise nädala reedel toimunud poolfinaal. Mees sõnas, et kuna ta saates juba nõnda kaugele jõudis, siis otsustas ta teha ühe võimsa esituse.

Uku esitas laulu "You Raise Me Up", appi võttis ta klaveri ja Moskva suurima gospelkoori.

Suurt luksust ja staaridele kohast hellitamist Suvistele Moskvas ei pakutud. "Me olime ikkagi seal konkursandid."

Tõelise staarina mainis Uku ära Filipp Kikorovi, kelle esinemise läbimäng oli kestnud lausa poolteist tundi. "Seal oli näha, kuidas ta hakkas korralikult enda stseeni lavastama ja ümber mängima."

Uku sõnul on alati pärast esinemist tunne, et midagi oleks võinud teisiti teha. "Tihtilugu ma tollel hetkel siiski tunnen, et andsin endast kõik."

Mehele on Venemaal juba esinemisi pakututud. "Just eile tegelikult tuli üks huvitav pakkumine soolokontserdiks, täpseid detaile ei ole veel täpsustatud. Minu jaoks kõige suurem kontakt ongi Ani Lorak, kes näitas tugevalt enda usku minu tulevikku. Loodetavast mingis vallas see usk ja abi võivad tulevikus jätkuda," tõdes Uku "Seitsmestele".

Seotud lood:

Ani Lorakile meeldib väga ka Uku tänavune Eesti Laulu võistluspala. "Ta tahaks enda poolt väga kaasa aidata, et sellel laulul hästi läheks!"