TV3 VIDEO | Krista Lensin paljastab ametisaladuse! Kuidas jõuavad kõik kuulsuste pulmalood just Kroonika kaante vahele?

 (5)

Ajakiri Kroonika pakub juba aastaid meelelahutuslikku ajakirjandust ja alatihti saab avalikkus mõne tuntud inimese pulmatseremooniast osa just selle legendaarse žurnaali vahendusel. TV3 uuris ajakirja peatoimetajalt, alati särasilmselt Krista Lensinilt, mis on need võlusõnad, mille abil staarid oma pulmapildid just Kroonika esikaanele lubavad.

"See on väga lihtne – tuleb lihtsalt ilusti küsida," avaldab Lensin. "Ma ei ole kunagi arvanud, et roomavad fotograafid või ajakirjanikud oleks ühe pulma osa. See päev peaks neile inimese kuuluma, kes selle päeva enda jaoks on loonud. Kui sa lased neil inimestel seda päeve rahulikult veeta, siis võid ka kindel olla, kui sa ilusti palud, saad sa ka pildid. Tähtis on see, et pruutpaar oleks nende piltidega rahul, seega mingit "roomamist" me ei tee!"

Alles eelmisel nädalal saime osa maalilistest fotodest, kui abiellusid Reformierakonna esinaine Kaja Kallas ja investeerimispankur Arvo Hallik ning täna ilmunud Kroonikast näeme, kuidas jõudsid abieluni päikeselises Itaalias tippkokk Joel Ostrat ja tema elukaaslane Theresa Sild.

Hiljuti rõõmustas lugejaid ka Maarja ja Argo Aderi pulmade südamlik kajastus.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm