TV3 VIDEO | Paariteraapia- ja seksiekspert Epp Kärsini soovitus: mitu korda tuleks õnnelikus suhtes seksida?

 (8)

Ülimalt naiselik ja alati positiivne Epp Kärsin on saanud viimasel ajal suure avalikkuse tähelepanu osaliseks, kuna räägib julgelt ja avameelselt eestlastele tihti tabuteemadeks olevatest intiimsetest ja magamistuppa kuuluvatest asjadest. Tantra paariteraapia ja lingamimassaaži ekspert Epp Kärsini arvates on suur potentsiaal tervendada oma suhet ja kaaslast läbi mõtestatud ja südamest tulevate puudutuste.

"Esimene asi on üldse see, et võtta aeg maha. Mitte ainult nii, kui lapsed on reede õhtul magama jäänud. Lapsed tuleb ära saata või ise kusagile minna. Tuleb lihtsalt olla ja uuesti avastada selles mehes või naises see, mis oli siis, kui nad esimest korda kohtusid," sõnas Kärsin.

"Seksida võite loomulikult iga päev, aga kui sa ei ole kohal ja ei naudi seda, siis on see lihtsalt mingisugune tegemine. Hinge tasandil peaks olema, niiet me tuleme peast südame tasandile. Me muudame ja puudutame oma partnerit ja ise naudime seda. Kui sa oled ise tõesti kohal, siis sa naudid seda rohkem," tõdes seksiekspert.

Kuidas taastada oma suhtes sära ja särts ning lähedus, vaata intervjuust!

Rannap Roostevaba maailm