TV3 VIDEO | Sünnipäevatüdruk Brigitte Susanne Hunt: ma olen kõiges kõige parem

 (49)
Kroonika Eesti Meelelahutusauhinnad 2019 fotosein
Kroonika Eesti Meelelahutusauhinnad 2019 fotoseinFoto: Karli Saul

Tavapäraselt teistelt 51 küsimust küsiv Brigitte Susanne Hunt on sünnipäeva puhul hoopis ise küsimustele vastanud ning avalikustab kõik, mis kuulsusega kaasa on tulnud.

Hunt tõdeb videos, et ei tea ühtegi inimest, kes teda rumalaks peaks ning isegi tema suunas nooli loopivad kriitikud on tegelikult fännid, keda ta armastab. "Ma olen kõiges kõige parem."

Oma edukuse saladuseks peab Hunt julgust ja ausust. "Minusuguseid on vähe." Kuulsus on Hundi sõnul üks tema tööga kaasnevaid ülesandeid. "Ja ma teen seda hästi."

Meelelahutus on kahtlemata iga inimese elus olulisel kohal. See on ka põhjus, miks Hundi sõnul tema tuntus teisele oluline võiks olla. "Ma arvan, et ma olen päris hea meelelahutaja, sest kui mu storysid.. no, kui ma ise neid vaatan, siis ma olen nagu oh, my god, priceless, gold."

Hunt, kes sotisaalmeedias tugevalt tervislikku toitumist ja oma suurepärast figuuri reklaamib, tunnistab, et tegelikult peab ta oma kõige seksikamateks kehaosadeks hoopis juukseid ja nägu. Ta avaldab, et iga kuu kulub iluteenustele umbes 200 eurot.

Vaata pikemalt videost.