TV3 VIDEO | Tanel Padar avameelselt The Suni tegevuse lõpetamisest: areenilt tuleb lahkuda siis, kui täht veel helendab

 (14)

Muusik Tanel Padar rääkis avameelsest, miks otsustas ülimenuka rokkansambli The Suniga lõpparve teha ning suunduda hoopis popmuusika radadele. Nii oma muusiku kui ka eraelus uue lehekülje keeranud Tanel Padar tunnistas, et uute tuulte valguses on tal hetkel silm säramas ja hoog sajaga sees, sest uueks aastaks on plaanid juba paigas.

"Me tegelikult tegime kõik ära ja kõik oli super. Nüüd on selline aeg, et mitte langeda kustunud tähena, vaid langeda siis, kui täht veel helendab. Kui sa õigel ajal lõpetad, siis täht võib jäädagi helendama," sõnas Tanel avameelselt.

Tanel saab aru, et rokkmuusika ei ole praegu enam tema jaoks. "Selle jaoks peab kogu kollektiivil olema sisemine põlemine, seda ei saa kuidagi tekitada. Ongi see, et kui osad käivad lihtsalt raha teenimas ja teised panustavad rohkem, siis paratamatult tekib see tunne, et panustad liiga palju. Võib-olla teised ei saanudki aru, et nad ei panusta," rääkis Padar.

"See uus hingamine ja tahtmine on nii suur, et tahaks kohe minna uut EP-d salvestama," kiitis Tanel head koostööd uue bändiga.

Vaata intervjuud lähemalt videost!