Üllar Luup sebis õrnemat sugu ennustamisega: käejoonte lugemine läheb naistele peale

 (11)
Üllar Luup
Foto: Ilmar Saabas

Reporter Üllar Luup tunnistab, et oli poisipõlves üsna tagasihoidlik tüüp, kes tüdrukutega kuigi aktiivselt ei suhelnud. Taibuka noormehena oskas ta kiiresti ära tabada, mis tütarlapsi aga köidab. "Esimesel õpilasmaleva suvel ma veel pilli ei mänginud. Kuid meie rühmas oli üks poiss, kes mõistis kitarri tinistada ja osutus kõikide tüdrukute suureks imetlusobjektiks," meenutab Üllar.

Luup teab, kuidas naisterahvale läheneda, sest oskab kätt vaadata ja ennustada, kirjutab ajakiri Naised.
"Vanaemal oli käejoonte raamat ja vahel rääkis ta selle järgi inimestele. Eks minagi panin üht-teist kõrva taha. Kui suuremaks sain, tuli see meelde. Ilmnes, et see läheb naistele tohutult peale!"

"Käel on olemas saatusejoon, millel kirjas see, kui palju on inimesele elus ette määratud. Mõnel on kõik asjad kindlalt paigas. Osal aga - näiteks minul endal - võib saatusejoonest välja lugeda, et kõik, mida saavutada tahan, pean ise tegema. Nii ei ole mul näiteks üldse loosiõnne, loteriipiletite peale ei tule raha kulutada," räägib Üllar.

Öeldakse, et kellel ei vea õnnemängus, sel veab armastuses. "Armastuses veab mul roppu moodi. Tohutult."Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm