Üllatav valik! Vaata, mis laulu laulsid Mikk ja Tanja esimesena enda kallile pojale

 (5)
TANJA MIHHAILOVA SAAR; MIKK SAAR
TANJA MIHHAILOVA SAAR; MIKK SAARFoto: Kristjan Lepp

Värskes Kroonikas ilmus pikem usutlus Tanja Mihhailova-Saarega, muuhulgas rääkis andekas naine ka sellest, mis laulu vanemad väiksele Teodorile esimest korda laulsid.

Unelaulude repertuaar… Kumma laulmist paistab ta rohkem eelistavat – sinu või Miku?

Ei paista praegu vahet, no Mikk on talle veidi rohkem laulnud kui mina. See oli naljakas, kui esimesel õhtul temaga sünnitusmajast juba oma kodus… Tundus, et nüüd peaks midagi talle ehk laulma. Ja kuidas siis meile kummalegi Mikuga ei tulnud ühtegi sobivat laulu meelde… No ma tean tuhandeid viise peast, aga sel hetkel – ei ühtegi sobivat meloodiat. Mikk lõpuks võttis siis üles "Õllepruulija" – ja see tunduski Teodorile väga ilusti meeldivat.

Pildistamisel nägime, et pojaga räägid sa vene keeles. Räägid nüüd sinu ja Miku kodus rohkem vene keelt kui eales varem?

See vastab täiesti tõele. Mõtlesime Mikuga, et võtame nüüd täiesti teadlikult sihiks, et tema räägib poisiga eesti, mina vene keelt. Et erinevalt minust saaks Teodor kaks keelt suhu kohe algusest peale. Algul tundsin isegi väikest hirmu: oi, ma ju õieti ei mäleta enam kõiki sõnu vene keeles, sest oma kümme aastat pole ma väga palju vene keelt rääkinudki.

Loe täispikka intervjuut pikemalt SIIT!