Üllatunud Luule Komissarov: endiselt ei jõua kohale. Endiselt olen segaduses. Kallid inimesed, ma armastan teid!


Üllatunud Luule Komissarov: endiselt ei jõua kohale. Endiselt olen segaduses. Kallid inimesed, ma armastan teid!
Facebook / @Luule Komissarov

Ugala teatri näitlejanna Luule Komissarov sai nädalavahetusel toimunud EFTA galal parima telenaisnäitleja auhinna, daam ise tunnustust Tallinnas vastu ei saanud võtta, kuna oli samal ajal koduteatris laval.

Juba pühapäeval silkas Luule aga Viljandis bussi peale, et taas sarja "Õnne 13" võttele jõuda. "Kes seda ette teadis, et auhinna saan! Eks plaanid ole teatris tehtud ju ammuilma. Aga iga tunnustus ongi üllatus! Eriti siis, kui sul on kõrval säärased nominendid nagu seekord," rääkis Luule Õhtulehele.

Loe refereeritud artiklit pikemalt Õhtulehest!

Armastatud näitlejanna tänas pikas südamlikus Facebooki postituses ka kõiki neid, kes teda aastate jooksul on toetanud. "Endiselt ei jõua kohale. Endiselt olen segaduses. Kallid inimesed, ma armastan teid! Aastal 1993 helistas mulle Tõnis Kask ja ütles: "Lull, ma siin teen üht väikest teleprojekti, äkki saad tulla? Tule tee üks suts, filmime paar episoodi."," kirjutas Luule.

Seotud lood:

"Kuid see roll, mis on kestnud nüüdseks juba enam kui 25 aastat, poleks saanud sündida, kui poleks televaatajaid, kes igal laupäeval mulle televiisori kaudu Õnne tänavale seltsi tulevad. Seda rolli ei oleks, kui mu ümber poleks igapäevaselt häid inimesi, kolleege koduteatrist Ugala, lähedasi sõpru, ja kui poleks mu lapsi ja lapselapsi! Mu pereks on kõik need sajad tuhanded televaatajad – viimane kui üks. Ja mu pere on samas imeväike – Kaja ja Johannes ja mu lapselapsed. Selle auhinna pühendan kõigile teile," lisas ta.

Loe postitust täismahus allpool!
Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm