Ülle Lichtfeldt elust ministriprouana: kui vanemaks saad, siis paratamatult hakkad sellest glamuurist eemale hoidma

 (11)
Ülle Lichtfeldt
Ülle LichtfeldtFoto: Priit Simson

Värske Eesti Päevalehe laupäevalehe LP veergudel räägib oma elust ja tegemistest Rakvere teatri näitlejanna Ülle Lichtfeldt, kes jagas muuhulgas ka veidi oma mõtteid kuulsusesärast ning elust-tööst koos kultuuriministrist abikaasa ning kolleegi Indrek Saarega.

"Glamuur ja peod… Kui vanemaks saad, siis paratamatult hakkad sellest glamuurist eemale hoidma," tunnistas ta, miks teda seltskondlikel koosviibimistel viimasel ajal vähem näeb. "Kui vaadata minu töögraafikut või etenduste arvu, siis ei leia küll eriti selliseid päevi, kus ma saaksin oma "abikaasa käevangus kleiti mängida", nagu on öelnud minu tegelane Kati Murutari näidendis "Mina, naine". Kahjuks või õnneks ei saa ma ajanappuse tõttu teda nendel üritustel piisavalt saata."

"Ma arvan, et oma töös saan ma piisavalt edevust, erinevaid kostüüme ja kleite kanda," lisas ta.

Koos abikaasaga ollakse seevastu aastaid koos oldud ka tööl. "Jah, „Õnnes” mängisime üsna pikalt koos, mis polnud eriti kerge ega meeldiv. Mängida oma mehega aastaid esimesi armastajaid, elades temaga päriselus juba pikalt koos – see on väga keeruline," rääkis ta. "Kui ma pean ikkagi oma mehele ütlema "Oh sa mu ritsikas!" või "Oh sa mu sipelgas!" (Naerab). Ma ei taha midagi halvasti öelda, see on väga armas, kui niimoodi teineteist kutsutakse, aga kuskilt otsast muutub see natuke naljakaks."

LOE TERVET INTERVJUUD.