Ülle Lichtfeldt: vanaisa Indrekule sobib laste magama sõidutamine tankisuuruse vankriga

 (5)
EV102
EV102Foto: Tiit Blaat

Värskes Kroonikas rääkis avameelselt enda elust ja tegemistest peagi oma esimest suurt juubelit tähitav näitlejanna Ülle Lichtfeldt. Muuhulgas rääkis ta sellest, kuidas tal vanaema roll välja tuleb.

"Mina olen vabatahtlikult spetsialiseerunud kakaste mähkmete vahetamisele ja kontrollimisele, et kõik ikka korralikult toimiks. Naeran, et olen meie peres nagu laiskloom Sid "Jääajast", kes aeg-ajalt küsib: "Miks mina pean olema alati kakakontroll?""

"Vanaisa Indrekule sobib laste magama sõidutamine tankisuuruse vankriga. Uhke on vaadata, kuidas ta sellega küla vahele kärutab, et naabrite ees verivärske vanaisana uhkeldada. Kampas püüame noorele emale unetunde kinkida. Peaaegu iga päev, kui ma just tööl ei ole, saan ma oma lastelaste kasvatusest osa. Esimestest naeratustest ja kohmakatest koogamistest. Vannitamistest ei taha ma mingi hinna eest ilma jääda. Alatskivil etendusi andes oli kohe raske lastest eemal olla, Barbara peab mulle iga päev plikade edusammudest ette kandma ja värskeid videoid telefoni postitama," sõnab Ülle.

Loe pikemalt värskest Kroonikast!

Rannap Roostevaba maailm