ULTRAPEEN VÄRK: Maailmakuulsa moebrändi klippides kõlab Eesti bändi looming!

 (7)
Würffel
WürffelFoto: Hendrik Osula

Ei juhtu just iga päev, et Eesti muusika maailmamoega kokku jõuab! Nimelt jagas Itaalia kõrgmoe bränd Miu Miu enda ametlikus Instagramis lavataguseid klippe, milles kõlavad kodumaise elektro-popansambli Würffel palad!

Lisaks Miu Miu'le levitab klippe oma kodulehel ning sotsiaalmeedias ka Love Magazine, mis on ülimalt tunnustatud stilist Katie Grand’i käe all valmiv ja moetööstuse inimeste poolt kõrgelt hinnatud-jälgitud Briti stiiliajakiri.

Tänaseks on igal klipil üle 52 000 vaatamise ning pole ka ime, sest Würffel'i muusika taustal poosetavad hetkel moemaailmas ilma tegevad Kendall Jenner, Gigi ja Bella Hadid, Taylor Hill ning Ondria Hardin. Klippide autoriks on meie oma moemaailma tippu tõusnud supermodell Alexanda Elizabeth Ljadov.

Vaata kaadreid oma silmaga!

Klipis kõlab: Würffel - "Time's Up"

Klips kõlab: Würffel - "Coffee"

Klipis kõlab: Würffel - "Sticks & Stones"

Würffel on Eesti elektro-popansambel, mille loomemootoriks ja tempo dikteerijaks on multitalendist trummar Kaspar Kalluste, klahvidele vajutab Tarvi Kull ning solistina särab Rosanna Lints.

Würffel'i uus kauamängiv "I'm Facing North" ilmub juba järgmisel reedel, 1.04! TMW raames astub bänd üles neljapäeval, 31. märtsil kell 16.45 Viru Keskuses ja laupäeval, 2. aprillil kell 20.00 Rock Cafes!