Unistuste kohtumine! Björn Ulvaeus ABBAst soovib Jüriga tutvuda: ma ei suuda uskuda, et see on tõsi, siin peab mingi kala olema!

 (61)
Unistuste kohtumine! Björn Ulvaeus ABBAst soovib Jüriga tutvuda: ma ei suuda uskuda, et see on tõsi, siin peab mingi kala olema!
Foto: Delfi/Scanpix

Pühapäevases vestlussaates “Hommik Anuga” paljastas teisipäeval Eurovisionile startiv Jüri Pootsmann, et tema tiimi liikmeks on muuhulgas ka Eesti kuulsaim mustkunstnik Jürgen Veber, kes aitab tal suurejoonelisse esinemisse plaanitud kaarditrikki täiuslikkuseni lihvida. Väga sobilik, arvestades, et loo “Play” eestikeelne pealkiri on “Mäng”. Üks südant puperdama panev sündmus leiab aga Stockholmis veel aset — Jüriga on avaldanud soovi tuttavaks saada Rootsi menubändi ABBA asutajaliige Björn Ulvaeus ning kohtumine on planeeritud 11.maile.

"Nice," ütles Eurovisiooni nägusaimaks artistiks valitud Jüri häbelikult. "Ma ei suuda uskuda, et see tõsi on. Seal peab mingi kala sees olema, miks ta tahab minuga kohtuda, huvitav, ma ei tea! Ma olen eluaeg ABBAt austanud, mu ema võib seda kinnitada. Nad on legendid, klassika," sõnas ta. "Ma arvan, et ma jooksen ära sealt, ma olen argpüks ikkagi kokkuvõttes. Äkki ma saan pilti teha ja autogrammi küsida. põnev, huvitav... Äkki ma ei postitagi seda pilti kuhugi, äkki panen hoopis seifi luku taha!" külvas ta eetrisse emotsioone.