Unistuste pakkumine! Sandra Vabarna otsib torupilliõpilast ja bändi, keda tasuta välja õpetada

 (1)
Loe, mis tingimustel!
Sandra Vabarna
Sandra VabarnaFoto: Krõõt Tarkmeel, Anne&Stiil

Ansambli Trad Attack! juhtfiguure Sandra Vabarna postitas sotsiaalmeediasse vastupandamatu pakkumise — muusik otsib üht õpilast ja ansamblit, kellega aasta jooksul kõvasti tööd teha. Täiesti tasuta!

“Olen pikalt tundnud, et tahan anda veel mingi panuse oma valdkonda ja nagu kõik teavad, siis õpetades õpid ise kõige rohkem,” kirjutab Sandra. “Minul on olnud õnn õppida väga motiveerivate ja ägedate õpetajate käe all ja bändi tegemistes-asjaajamistes on minu ümber olnud mitmeid mentoreid, kelle käest olen saanud häid nõuandeid ja teadmisi. Seega otsustasin, et võtan endale aastaks ühe torupilliõpilase ja ühe bändi/artisti, keda nõuga aidata nende tegemistes. Seda kõike tasuta! Kohtumised toimuvad korra kuus ja eesmärk on aastaga saavutada uus tase ja oma eesmärgid.”

Sandra seab ka väga konkreetsed tingimused: torupilliõpilane peab olema mänginud torupilli vähemalt 3 aastat ja on valmis harjutama pilli vähemalt 6 päeva nädalas, bänd peab olema tegutsenud vähemalt 3 aastat ja kõik bändiliikmed peavad olema valmis panustama aega ja tegutsema koheselt ühise eesmärgi nimel. “Ainuke asi, mida ma ei taha kuulda selle aasta jooksul, on vabandused — pole aega, ei jõudnud ära teha, unustasin, ei saanud teha ja nii edasi,” märgib Sandra.