Urmas Oti pussitamine: kogu juhtum oli dramaatiliseks pööranud romantiline õhtu?

 (69)
Urmas Oti pussitamine: kogu juhtum oli dramaatiliseks pööranud romantiline õhtu?
FOTO: Marko Mumm

1999. aastal šokeeris avalikkust uudis, et armastatud teletäht Urmas Ott langes jõhkra noarünnaku ohvriks. Versioone on erinevaid, üks räägib ka luhtunud romantilisest õhtust.

Tänane LP kirjutab, et Oti vaikimine õhutas kuulujutte. Väideti, et kogu juhtum võis olla dramaatiliseks pööranud romantiline õhtu.

Erakliku ja üksildase eluviisiga Oti seksuaalse sättumuse üle küll arutleti, kuid küsida julgesid seda vähesed. Hiljuti ETV eetris olnud dokumentaalis "Urmas Ott. One Man Show" meenutab ajakirjanik Olavi Pihlamägi, kuidas ta edastas Otile 1993. aasta mais Raadio 2 jutusaates "C’est la vie" kuulaja küsimuse. "Kas ta on homoseksuaal?" tahtnud raadio ees istunud inimene teada.

Ott põikles otsesest vastusest kõrvale. "Räägitakse. Väga hea, et räägitakse. Ma olen ikkagi absoluutselt seda meelt, et inimene elab ühe korra elus ja ta peab oma kaifi saama sellest, millest ta selle kaifi saab. Ja kui küsimus on selles, kellega mina magan, siis mina magan üksinda. Tunnen ennast suurepäraselt," sõnas Ott toona. Pihlamägi märkis nüüd, et Ott isegi tänas teda pärast saadet ja ütles, et hea oli, et see küsimus sai esitatud.

Pikemalt saab lugeda LP-st.