Urmas Sõõrumaa: tähemärgist sõltub, mil igaüks meist erakordseid tegusid teeb

 (13)
Urmas Sõõrumaa: tähemärgist sõltub, mil igaüks meist erakordseid tegusid teeb
Foto: Andres Putting

Kroonika pöördus astroloogilise sobivuse, tõmmete ja tõukumiste küsimuses eduka suurettevõtja Urmas Sõõrumaa (57) poole, kes rääkis sedagi, millest edu sõltub.

"Veel kord: halbu päikesemärke ei ole. Kõikides sünnib edukaid, nii Eestis kui maailmaski läbi löönud inimesi," lausus ta. "Reeglina, et olla edukas, peadki olema mõnes mõttes „kiiksuga“. Edu valem on just selles: et sinu kiiksud või puudused ei saaks sulle takistuseks, peaks keegi need puudused ära täitma. Ja see on tavaliselt sinu lähim partner kas kodus või ka tööl."

Ta märkis siiski, et nii äri- kui spordialadel on edukaid igast päikesemärgist, aga ühte on küll selgelt täheldanud – kõik inimesed "satuvad" reeglina tegema oma elu kõige erakordsemaid ja edukaid tegusid siis, kui nende isiklik päike on seniidis ehk siis igal aastal just oma sünnipäeva paiku, paar nädalat siia-sinna on tipphetked!

"Näiteks meie olümpiasangarid Andrus Veerpalu, Kristina Šmigun, Jaak Mae… on kõik sündinud veebruaris, sel ajal kui talialade suurvõistlusi peetakse. See joonistub paljude puhul välja, mis tahes alalt keegi ka poleks."

Horoskoopi saab lugeda SIIT.

Rannap Roostevaba maailm