Uskumatu! Kanada endine kaitseminister kinnitas avalikult, et UFOd on olemas

 (185)

60ndatel külma sõja ajal Kanada kaitseminister olnud ja kogu riikliku julgeoleku eest vastutanud Paul Hellyer kinnitas ühes hiljutises intervjuus tõsimeelselt, et UFOd on olemas.

Publikus sel nädalal palju melu tekitanud video Venemaal maadunud UFOdest paistab saavat järje ja kinnituse, et me tõepoolest ei pruugi olla siin planeedil üksi. Küsimusele, kas UFOd on sama tõelised kui lennukid, mis üle meie peade lendavad iga päev, vastas endine kaitseminister: "Ma tean, et nad on. Tegelikult on nad meie planeedil käinud tuhandeid aastaid ja üks juhtum, mis teid kindlasti huvitab - kui annate mulle paar-kolm minutit vastamiseks - oli külma sõja ajal, kui oli umbes 50 UFOt lendamas Venemaalt üle Euroopa ning kõrgemad sõjaväejuhid olid juba valmis vajutama paanikanuppu, kui UFOd ringi keerasid ja üle põhjapooluse tagasi läksid."

Pärast seda käivitatud uuring tõestas tema sõnul, et Maad on külastanud nelja erinevat liiki maavälised olendid.

Lisaks rääkis mees ka sellest, et UFOd aktiveerusid külma sõja ajal enam, sest inimkond leiutas aatompommi ning nende suurimaks mureks oli, et oleme piisavalt rumalad ja kasutame seda, ning see oleks väga halb nii meile kui neile.

Rannap Roostevaba maailm