Uskumatu! Kas teadsid, et need 10 Hollywoodi superstaari ei ole kordagi Oscarit võitnud?

 (35)
JAPAN/
JAPAN/Foto: MICHAEL CARONNA, REUTERS

Alatasa ülistatakse näitlejaid selle eest, et nad meisterliku töö eest Oscari on võitnud. Kas sa aga teadsid, et need Hollywoodi lemmikud on sellise tunnustuseta jäänud ja särava auhinna kuldne aupaiste pole iialgi nende kohal helendanud?

1. Johnny Depp, 3 nominatsiooni: "Kariibi mere piraadid: Musta pärli needus", "Avastades Eikunagimaad", "Sweeney Todd". Tühjad käed.

2. Leonardo DiCaprio, 4 nominatsiooni: "Mis piinab Gilbert Grape'i?", "Aviaator – valguses ja varjus", "Vereteemant", "Wall Streeti hunt". Kes saakski unustada tema nägu, kui Matthew McConaughey Oscarite jagamisel auhinna tema nina eest napsas?

3. Brad Pitt, 3 nominatsiooni: "Benjamin Buttoni uskumatu elu", "Edu valem", "Kaksteist ahvi". Pitt ei ole kunagi Oscarit võitnud.

4. Bruce Willis, särav karjääri, Oscarist pole lõhnagi.

Seotud lood:

5. Harrison Ford, 1 nominatsioon. Aukartustäratav karjäär, kuid vaid üks nominatsioon filmi "Tunnistaja" eest.

6. Julianne Moore, 4 nominatsiooni: "Boogie ööd", "Ühe armuloo lõpp", "On taevas nii kaugel", "Tunnid". Nii palju nominatsioone, kuid mitte ühtegi võitu.

7. Michelle Pfeiffer, 3 nominatsiooni: "Ohtlikud suhted", "Võrratud Bakeri poisid", "Love Field". Mitte ühtegi auhinda.

8. Tom Cruise, 3 nominatsiooni: "Sündinud 4. juulil", "Jerry Maguire", "Magnoolia".

9. Richard Gere, 0 nominatsiooni. Uskumatu!

10. Marilyn Monroe, 0 nominatsiooni. Ajaloo suurim diiva võis ju iga mehe unistus olla, kuid Oscaritega tema näitlejatööd ei tunnistatud.

Allikas: The Blonde Salad

Vaata fotosid!