USKUMATU LUGU: TV3 reporter kaotas Islandil telefoni ära ja politsei postitas tema Facebooki selfie, et leidmisest teatada

 (73)
+ lisatud TV3 video!

Enamasti oleme harjunud sellega, et kaotatud või varastatud asju nii naljalt tagasi ei saa — vähemasti Eestis. “Seitsmeste uudiste” reporteril Kadri Pikhofil aga õnnestus tänu Islandi jalgapallimelu keskel kaotatud telefonile hoopis teistsugust suhtumist kohata. Selleks, et talle kõneaparaati tagastada, tegi Islandi politsei midagi uskumatult pöörast.

Korravalvurid logisid nimelt ennast Kadri telefonis tema Facebooki ja postitasid kontole koos selfiega järgmise teate: "Siin Islandi politsei teatamaks, et leidsime käesoleva kasutaja telefoni, millele ta võib järele tulla politsei jaoskonda aadressil Hverfisgata 113 Reykjavik. Palun andke sellest omanikule teada!"

"Siin veel kord tõestus, kui inimsõbralikud ühe riigi politseinikud olla võivad," tõdes Kadri kolleeg, operaator Urmas Pardane postituse kommentaarides. "Islandi politsei on nii lahe!" lisas Kadri omalt poolt juurde pärast seda, kui mundris mehed telefoni talle veel isiklikult kätte ka olid toimetanud.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!