Uskumatu! Plaadifirma sundis Keshat vägistajast produtsendi ees vabandama

 (8)
Uskumatu! Plaadifirma sundis Keshat vägistajast produtsendi ees vabandama
KeshaVida Press

Kui Kesha kirjutas alla lepingule Sony Musicuga, ei teadnud ta veel, et tema produtsent Dr Luke osutub vägistajast jõhkardiks. Kaks aastat tagasi andis Kesha mehe vägistamis- ja peksmissüüdistusega kohtusse, kuid nüüd hoiab plaadifirma noort naist kinni, tuueks ettekäändeks lepingu.

Lauljanna avaldas soovi, et plaadifirma Sony vabastaks ta lepingust, mille põhjal ta tohib teha koostööd vaid eelmainitud produtsendiga firmas Kemosabe Records, mis kuulub Sonyle. Seepeale kaebas produtsent ja hitimeister Dr Luke Kesha kohtusse, süüdistades teda valedes ja laimus, vahendab Billboard.

Kuna USA muusikaäri lepingud on halastamatud, leidis ka kohus, et Kesha lepingu lõpetamise avalduse põhjused ei ole piisavad ning naine peaks veel oma vägistajaga kõrvuti kuus albumitäit muusikat tootma.

Sony näitas aga endi sõnul üles lahkust ning pakkus Keshale varianti lepingust vabaneda juhul, kui naine vabandab teda vägistanud mehe ees. "Mulle pakuti vabadust valetamise eest," sõnas Kesha. "Ma peaksin avalikult vabandama ja väitma, et Dr Luke ei vägistanud mind kunagi. Sellised asjad toimuvad suletud uste taga. Ma ei võta oma sõnu tagasi, ma pigem lasen tõel oma karjääri hävitada, kui vabandan koletise ees," lisas ta.

Praeguseks liiguvad kuuldused, et Sony on siiski lõpetanud omapoolse lepingu Dr Luke'iga.