Uskumatult armas! Brad Pitt on õnnelik, et tütar täpselt ema nägu on

 (2)
Uskumatult armas! Brad Pitt on õnnelik, et tütar täpselt ema nägu on
Foto: REUTERS/SCANPIX

Meedia on palju teinud juttu sellest, kuidas näitlejate Brad Pitti ja Angelina Jolie 10aastane tütar on kui ema koopia. Õnneks on sellega nõus ka isa.

Kuigi näitlejate lauhutus on sõjakas, ei tähenda see, et Pitt ei võiks hinnata Jolie omadusi lastes. Paari lähedane allikas kinnitab, et Pitt on isegi õnnelik, et tütar nii ema nägu on: "Brad ei saa üle sellest kui väga ta ilus tütar Vivienne on ema Angelina nägu ja ta tõesti arvab, et nad on mõlemad võrratud," vahendab Hollywood Life.

Allikas jätkas, et Pitt on rõõmus, et lapsed oma välimuse emalt võtnud on: "Oma laste kasvamise nägemine meenutab Pittile noort Angelinat, kõiki neid häid aeg ju seda kui nad esimest korda armusid."

Allikas kinnitab, et laste välimust märkab ka ema, kes näeb neis hoopis Pitti: "Nad meenutavad talle üha rohkem oma isa Bradi. Ta südant soojendab mõte, et lapsed võtavad isalt üle neid imelisi omadusi, millesse ta isegi armus. Angelina näeb, et mõni laste käitumisviis, huumorimeel ja teised armsad omadused lastes on väga sarnased sellega, kuidas Brad käitub."

Angelina Jolie oma lastega: Vivienne Jolie-Pitt, Shiloh Jolie-Pitt, Knox Leon Jolie-Pitt ja Zahara Jolie-Pitt Foto: REUTERS/SCANPIX
Rannap Roostevaba maailm