UUDISPOMM: Kas 37-aastane supermodell Carmen Kass on lapseootel? Vaata TV3 videot!

 (55)

Eelmise aasta lõpus kirjutas Kroonika sellest, kuidas endise supermodelli pikaajaline liit jõuka malesuurmeistri Eric Lobroniga on lõpule jõudnud (loe SIIT). Nüüd väisas Kass, kes käesoleva aasta 14.septembril sai 37-aastaseks, Tallinn Fashion Weeki moelava ja jäi TV3 videolindile kahtlaselt kopsaka figuuri ja ümar kõhukesega, mida Diana Arno elegantsed ja avarad õhtukleidid täielikult katta ei suutnud. Kas Eesti esimodell on tõepoolest lapseootel?

"Kui ma lähen lavale, siis pole vahet, kas lähen Eestis või mujal. Mul on mentaalne staadium, kuidas ennast ette valmistan. Pole vahet, kas kõnnin Chanelile või Diana Arnole," kirjeldas Kass TV3 reporterile Keili Sükijainelile oma suhtumist kodumaisesse moemaailma ning põhjendas Arno pakkumise vastuvõtmist sellega, et see tehti talle vastupandamatult professionaalselt.

"Loomulikult on Eesti väike, kõik teavad kõiki ja enamjaolt on ikka nii, et küsitakse, et palun tee seda ja palun tee seda. Aga pead tegema vahet, kui on äri. Kui annad ühele, siis pead andma ka teisele ja seda olen alati vältinud," nentis modell. Isiklikel teemadel intervjuus ei peatutud.

VAATA KA: 50 PILTI: Blond, brünett või paljas, unustamatu iga kord! VAATA Carmen Kassi ajakirjade esikaasi läbi aegade