Uued faktid ujuvad pinnale! Toomas Hendrik saab oma kihlatu Ieva Kupce noorima lapsega väga hästi läbi

 (61)
Toomas Hendrik Ilves ja Ieva Kupce
Toomas Hendrik Ilves ja Ieva KupceFoto: Andres Putting

Mida aeg edasi, seda üksikasjalikumaks muutuvad presidendi uusi suhtearenguid puudutavad kirjeldused ja tundub, et presidendi elu jälgivad silmad ja kõrvad on tõesti igalpool (täpselt nagu presidendi jõulukaardilgi on kujutatud). Värskes Kroonikas ära trükitud pikas analüüsivas artiklis kohtab nii mõndagi uut.

Üks pealtnägija jutustab näiteks 2014.aasta juunis Riia hotellis Berg aset leidnud sündmusest, kus Toomas Hendrik Ilves ja Ieva Kupce veetsid koos aega nii, et naine saabus kohtumisele lapsevankrit lükates.

Paljud teravad silmapaarid märkasid aga, et Toomas Hendrikul on Ieva noorima lapsega hea läbisaamine, millest andis tunnistust vaatepilt, mis avanes 29.novembril Viljandi Jaani kirikus, kui Ieva väike tütar tegi presidendi kukil krutskeid.

Need seigad ongi aluseks spekulatsioonidele, et laps on tal Ievaga ühine, kuid nii see siiski pole. Presidendi kantselei avalike suhete juht Toomas Sildam kinnitab, et Kupce kasvatab kahte last, kellest noorema isa suri 2 aastat tagasi raskesse haigusse.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!