Uued süüdistused: Lori Loughlin võib vangi minna ligi 40 aastaks

 (6)
Uued süüdistused: Lori Loughlin võib vangi minna ligi 40 aastaks
Foto: REUTERS/SCANPIX

Lori Loughlini kolledžide pettuse süüdistustele lisandusid veelgi rängemad asjaolud, mis naise vabaduse aastateks võtta võivad.

Uute asjaolude kohaselt on Loughlini ja ta abikaasat Mossimo Giannulli süüdi ulatuslikus pettuses ja rahapesus. Selline kuritegu võib Loughlini ligi 40 aastaks vangi panna, kummagi süüdistuse maksimaalne karistus on 20 aastat, vahendab Fox News.

Lisaks paarile on süüdistatud veel 14 vanemat, kelle "teine kuritegu on vandenõu pettuse ja rahapesu sooritamiseks," avaldas Justiitsministeerium.

"Teise süüdistuse kohaselt oli neil skeem altkäemaksu ja teiste rahade liikumist pesta läbi Singeri väidetava heategevuse ja kasumit teeniva firma. Samuti ka raha USAsse toomisel, et oma skeemi laiendada."

Lisaks maksimaalsele 20-le aastale ähvardab mõlemat vanemat ka trahv 750 000 USA dollarit. "Kui Loughlin ja ta abikaasa teeksid uurijatega koostööd ja nende pakutav informatsioon on vajalik, võivad mõlemad pääseda tingimisi karistusega."

Skeemi aju on William 'Rick' Singer, kes raha koolide ja vanemate vahel liigutas.

Felicity Huffman tunnistas süüd ja võib karistuseks saada 4 kuud vangistust või koduaresti.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm