Uued tuuled! Marilyn Kerro avaldab, kuidas on pärast lapsukese sündi tema selgeltnägemisvõimed muutunud

 (5)
Marilyn Kerro
Marilyn KerroFoto: Rauno Volmar

Marilyn Kerro avaldas "Seitsmestele" antud intervjuus, et koos lapse saamisega on muutunud ka tema selgeltnägimise võimed. Nimelt on ta musta maagia välja vahetanud ning pöördub surnute maailma asemel inglite poole.

"Ma arvan, et ma tulen siit surnumaailmast nüüd välja ja hakkan rohkem vaatama inglimaailma. Inimesed peaksid mõistma seda, et must maagia ei ole midagi sellist, kus kelleltki midagi ära võetakse või antakse. Või siis, et ma võtan selle voodoo-nuku kätte ja hakkan kellegi kahjuks teda torkima. Ma küsin surnumaailmast abi, see on nende nukkude tegelik mõte," seletab nõid.

"Praegu tunnen ma, et kuna mul on väike laps siis mul ei ole seda vaja. Ma küsin abi enda kaitseinglitelt, need on kõigil olemas. Kui ma hakkan kunagi inimesi vastu võtma, siis surnumaailma asemel hakkan ma abistama kaitseinglite abil. Minu töö on natukene muutunud. Ma olen hakanud töötama läbi oma kaitseinglite, ma olen hakanud nendega rääkima. Inimesed peaksid samuti rohkem enda kaitseinglitega rääkima," kirjeldab Kerro tähtsat paradigmamuutust.

"Kaitseingel ongi minu sisetunne. Tegutsema vastavalt oma sisetundele. Sisetunne ongi see nähtamatu kaitseingel. Inimestel on neid erinev arv," täpsustab ta.

"Mul on neid just raseduse ajast kodus palju tekkinud," lisas Kerro.

Vaata lähemalt videost!