Uups! Teele Viira esines laval palja tagumikuga

 (30)
Uups! Teele Viira esines laval palja tagumikuga
Foto: Ilmar Saabas

"Mul oli lühike seelik ja see oli kõrvamonitoride saatja külge kinni jäänud, nii et sukkpükstes tagumik oli näha!" naerab saatejuht ja laulja Teele Viira aasta tagust seika, kui ta "Eesti laulu" võistlusel võitnud Getter Jaanile tausta laulis ning suures võidujoovastuses otse-eetris laval peaaegu palja tagumikuga tantsis ja laulis.


"Kõik olid hasardis: kui viimane duell on juba ära olnud, on eriti hea tunne, et oled võitnud, ja paned veel hullema paueri ning kergustundega," meenutab Teele Õhtulehes, kuidas pärast Getter Jaani loo "Rockefeller Street" võidu selgumist tuli kogu meeskonnal laul Nokia kontserdisaali laval uuesti esitada.

"Niimoodi ma siis kargasin seal eriti energiliselt laval ringi! Esitlus oli läbi, Getter sai seal lilli ja õnnitlusi, mina läksin lava taha mikrofoni ära andma ja koos sellega ka seda bodyback’i, mis pannakse selja külge, kust need kõrvamonitorid välja tulevad," kirjeldab Teele, kuidas ta seljalt tehnikavidinat eemaldades hirmsa tõsiasja avastas.

"Mul oli lühike seelik, ja tabasin bodyback’i ära võttes, et seelik oli täpselt selle taha kinni jäänud, nii et sukkpükstes tagumik oli näha!" itsitab lauljatar, et tal oli tagumiks paljas, kuid midagi sündsusetut siiski näga pold.

Rannap Roostevaba maailm