Üüratud summad! Jake Pauli ja Tana Mongeau pulmaülekanne oli nii kehv, et vaatajad küsivad raha tagasi


Üüratud summad! Jake Pauli ja Tana Mongeau pulmaülekanne oli nii kehv, et vaatajad küsivad raha tagasi
Scanpix

Värskelt abiellunud Youtube'i sisuloojad Tana Mongeau ja Jake Paul lootsid oma pulmade pealt otseülekandega raha teenida.

Kahekuuse suhte järel abiellunud Jake Paul ja Tana Mongeau edastasid oma pulmast otseülekande, mille vaatamise eest tuli tasuda vähemalt 50 dollarit. Kokku teenisid Paul ja Mongeau otseülekade pealt üle 3 300 000 dollari.

Nüüd nõuavad mitmed 66 000 vaataja seast oma raha tagasi, kuna mitte ainult ei alanud ülekanne hilja ning polnud vaid 10 minuti pikkune, vaid lisaks kurdeti ka kehva kvaliteedi ja nõrga heli üle. Halogeni platvorm, mille kaudu Paul ja Mongeau oma pulma edastasid, on tagasimaksetega juba algust teinud.

Segadusttekitavadel asjaoludel kõigest kahekuuse suhte ja ühekuuse kihluse järel abiellunud Jake Paul ja Tana Mongeau pulmad on palju kõmu tekitanud, kuna fännidel on endiselt raske uskuda, et Youtube'i staarid päriselt abiellusid. Olukorras, kus kummagi sisutootja kanalit täidavad kergesti reaalse eluga segamini aetavad naljavideod, on sellised kahtlused mõistetavad.