Uus äri püsti: Vaata, millega tegeleb skandaalne eksmiss Laura Kõrgemäe tänasel päeval!

 (79)
LAURA KÕRGEMÄE, ERIK KARU
Foto: Teet Malsroos, Õhtuleht

Peagi saab täis aasta kurikuulsast kupeldamisskandaalist, mille üheks osapooleks oli väidetavalt Laura Kõrgemäe. Eksmiss kadus ootamatult areenilt ja pikka aega polnud temast kuulda ei kippu ei kõppu. Tänasel päeval selgub aga, et kõmuline naine on asunud rõivaäri pidama.

Laura Instagrami konto on läbinud uuenduskuuri ning kasutajanimeks on võetud sky_lar_btq. "Kvaliteetsed ja uued riided ja jalanõud! Kohe olemas!" seisab kontol reklaam. Loodud on ka Facbooki lehekülg nimega SkyLar Boutique, mille kaanefotol Kõrgemäe ise ilutsemas.

Suve alguses kohtus "Kuuuurija" saatejuht Katrin Lust mullu sügisel lahvatanud kupeldamisskandaali segatud Laura Kõrgemäega. Intervjuu lubati eetrisse lasta sügisel, ent hetkel pole selle kohta rohkem infot ilmnenud. Katrin Lusti autorisaade alustas uut hooaega 3. septembril.

TV3 ajakirjanik Keili Sükijainen paljastas mullu oktoobris ulatusliku kupeldamisskeemi, mille üks osalistest olevat olnud ka Laura Kõrgemäe. TV3 kaamerate ees julgesid vaid mõned tüdrukud jagada oma kogemusi, kuidas endine miss ja avalikus elus glamuuritarina figureeriv Laura Kõrgemäe olevat proovinud neid kupeldada jõukate ärimeestega raha eest seksima.

Rannap Roostevaba maailm