Uus kuninglik sõprus? Ben Afflecki poeg veetis aega prints George'i ja printsess Charlotte'i seltis

 (1)
Uus kuninglik sõprus? Ben Afflecki poeg veetis aega prints George'i ja printsess Charlotte'i seltis
Foto: Scanpix

Arvestades kuningliku pere suurt varandust, ei oskaks aimatagi, et prints George ja printsess Charlotte käivad avalikes kohtades teiste lastega aega veetmas. Näitleja Ben Affleck paljastas aga lõbusa seiga, kuidas tema poeg sattus puhtjuhuslikult pisikeste siniverelistega koos mängima.

“Käisime Windsori lossis, Tower’i lossis ja Buckinghami palees, kuid ei näinud ühtegi kuningliku perekonna liiget,” rääkis Affleck BBC jutusaates Graham Norton Show. “Siis hakkas aga vihma sadama ja ma viisin oma noorima poja laste mängumaale. See oli pooltühi ja ma tajusin sellist kummalist atmosfääri — kõik teised täiskasvanud olid hästi riietatud ja neil kõigil olid kuularid kõrvas. Mõtlesin, et laste mängutoa kohta on siin päris range julgeolek,” jutustas staar, et oli viimane inimene, kes taipas, et tema lapse mängib koos prints George’i ja printsess Charlotte’iga.

Affleck naeris, et võib kunagi oma pojale rääkida, kuidas too omal ajal Inglismaa kuningalt pisiku sai. Näitlejal on Jennifer Garneriga kolm last — tütred Violet ja Seraphina Rose Elizabeth ning poeg Samuel.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!