Uus kuum paar? Adele ja Harry Stylesi sõprus näib kasvavat üha romantilisemaks: noormees aitas lauljannal ka kaalu langetada


Uus kuum paar? Adele ja Harry Stylesi sõprus näib kasvavat üha romantilisemaks: noormees aitas lauljannal ka kaalu langetada
Foto: Scanpix

Üha enam on tuure kogunud väide, et just Harry Styles oli see hea sõber, kes lauljannal Adelel kaalu aitas langetada. Nüüd selgub, et staaride sõpruse varjus võib peituda veel nii mõndagi.

Allikate väitel oli just 25-aastane Styles see, kes 31-aastase lauljanna endaga koos trenni kaasa võttis. Muidugi aitas nii hea sõber Adelel ka toitumist jälgima hakata, vahendab Mirror.

Staarid on juba aastaid väga lähedaste sõpradena suhelnud, kuid üha enam on fännidele ja sõpradele tunduma hakanud, et nende vahel on midagi enamat.

"Harry on alati tervist väga oluliseks pidanud. Peale seda, kui Adele lubas, et ajab ennast vormi, lubas Harry, et aitab teda. Nüüd on nad Harry kõige lemmikumates kohtades matkamas käinud ja erinevates trennides osalenud ning Harry aitab teda ka toidukava ja kokkamisega, et Adele ei libastuks," selgitab lähedane allikas.

Hiljuti nähti staare ka ühisel puhkusel Anguillas. "Nad on küll alati olnud veidi flirtivad, kuid Adele ütles, et alles eelmisel kuul hakkas ta Harryt romantilise nurga alt märkama."

Ühine sõber küll tunnistab, et veel on vara midagi selgelt väita, kuid staarid on uutele tunnetele avatud.