UUS KUUM PAAR: Beebi tulekul? Katie Holmes ja Jamie Foxx tegid lõpuks suhte avalikuks

 (8)
Jamie Foxx ja Katie Holmes
Jamie Foxx ja Katie HolmesFoto: Vida Press

Näitlejanna Katie Holmes (38) ja multitalent Jamie Foxx (49) on teineteise embuses armuõnne leidnud, pasundavad kõik ameerika kõmuväljaanded.

Nädala eest ühisel puhkusel lembelistele paparatsopiltidele tabatud paar on kõlakate kohaselt koguni beebiootel, kuid asjaosalistelt endilt peenikese pere kohta kinnitust ei ole.

Kuigi suhte kohta on kuuldused käinud juba mitu aastat (lausa neli!), siis spekuleeritakse, miks paar just nüüd otsustas oma suhet kinnitada. Mõned väljaanded kalduvad arvama, et justnimelt lapseootus peab see põhjus olema, teised aga usuvad, et asi oli ikkagi Katie Holmes'i lahutuses Tom Cruise'ist – kuuldavasti oli naisel peal viie aasta pikkune avalike kohtingute keeld, mis nüüdseks läbi sai. Kas niisugune klausel ka tegelikkuses eksisteeris, ei tea keegi peale asjaosaliste endi.

Kõige lihtsam ja loogilisem seletus on aga see, et nii Foxx kui ka Holmes ei ole kuigi edevad ega avalikud inimesed ning lihtsalt eelistavad oma elu privaatselt elada. Holmes on alati rõhutanud, et tahab anda tütrele võimalikult normaalse lapsepõlve.