VÄÄRT NÕU: Andrus Vaarik paljastas "Hommik Anuga" saates parima laste kasvatamise tarkuse, mida teab: mul jäi suu lahti, kui seda kuulsin!

 (54)
Head isadepäeva!
Andrus Vaarik
Andrus VaarikFoto: Kuvatõmmis

Uuel nädalal monolavastusega "Elu on suurim meelelahutus" lavale tulev näitleja Andrus Vaarik, kes kasvatanud üles kaks tütart ning juba vanaisakski saanud, jagas tänase isadepäeva puhul "Hommik Anuga" saates suurimat laste kasvatamise tarkust, mida teab.

"Meie laste ema Ülle Vaarik tegi ühe väga targa asja. Ma ei tea, kust ta selle tarkuse võttis, aga ta tegi lastele juba väga varakult, kuskil juba 10-aastasena selgeks, et püüa mulle võimalikult vähe valetada. Sest ma olen su ema ja ma kaitsen sind igal juhul. Ja kui ma ei tea täpselt, siis ma ei saa sind kaitsta. Mina armastan sind niikuinii ja olen niikuinii sinu poolt. Aga kui sa mulle ära ei räägi, siis ma jään lolliks ja ei saa sind kaitsta. Mul jäi suu lahti, kui ma seda kuulsin, ja läkski nii. Me oleme lastega head sõbrad. Äkki said nad sealt aru, et neid armastatakse. See on kõige suurem tarkus, mida olen kuulnud meie peres laste kasvatamise kohta. Ja mitte minu, vaid ema suust," jutustas Vaarik.

Vaata saadet ERRi lehelt.Aitäh vastamast ja head loosiõnne!
Rannap Roostevaba maailm