VAATA: Facebooki asutaja Mark Zuckerberg näitab, mida isapuhkus tegelikult tähendab

 (8)
VAATA: Facebooki asutaja Mark Zuckerberg näitab, mida isapuhkus tegelikult tähendab
Scanpix

Facebooki tegevjuht ja asutaja Mark Zuckerberg võib vedada küll üht maailma kõige edukamat ettevõtet, aga kodus on ta lihtsalt tavaline isa, kelle ülesandeks on vahetada mähkmeid.

Reedel jagas värske isa oma Facebooki kontol pilti, millelt on näha, kuidas ta oma kahekuusel tütrel Maxil mähkmeid vahetab. Foto, mis on kogunud juba üle 1,8 miljoni meeldimise, postitati pealkirjaga: "Veel üks tehtud, tuhandeid veel minna".

See ei ole esimene kord, mil Zuckerberg kogu maailma isadele kiiduväärt eeskuju annab. Juulis rääkis ta avalikult oma naise kolmest nurisünnitusest, öeldes, et ta loodab, et nende lugu aitab ka teisi, kellel on viljakusega probleeme. Novembris teatas Zuckerberg, et ta võtab kaks kuud isapuhkust, et hoolitseda oma äsjasündinud pisitütre eest.

Ja loomulikult ei saa unustada avalikku kirja, mille Zuckerberg käesoleva kuu alguses oma tütrele kirjutas, kus ta lubas, et tema ja ta abikaasa Priscilla Chan annetavad 99% oma Facebooki aktsiatest heategevuseks, et Max saaks kasvada üles paremas maailmas, kui see, mis meil täna on.

One more down, thousands to go.Posted by Mark Zuckerberg on Friday, December 11, 2015