VAATA | Intiimne ja ilus! Päevavalgele ujus 50 seninägemata kaadrit õrnas eas Kate Mossist


VAATA | Intiimne ja ilus! Päevavalgele ujus 50 seninägemata kaadrit õrnas eas Kate Mossist
Instagram

Fotograaf Mario Sorrenti üllitas hiljuti lummavatest jäädvustustest tulvil fotoraamatu, mille kaante vahelt leiab 50 seninägemata kaadrit õrnas eas Kate Mossist, vahendab väljaanne i-D.

View this post on Instagram

KATE coming soon! #KateMoss #MarioSorrenti #phaidon

A post shared by mario_sorrenti (@mario_sorrenti) on

Moss ja Sorrenti olid kuumadel 90ndatel paar ning kõnealustest fotodest saigi Sorrenti kinnitusel alguse nende mõlema tormiline karjäär — peatselt tõstis Calvin Kleini kuulus kampaania parfüümile Obsession nad mõlemad absoluutsesse staaristaatusse.

“Mina ja Kate oleme teineteist tundnud aegade algusest peale. Me mõlemad armastame oma tööd ja oleme alati armastanud ideid jagada. Me usaldame teineteist ja see on meil alati võimaldanud luua koos imelist kunsti!” meenutab Sorrenti väljaandele antud intervjuus seda, kuidas tema ja Kate olid noored, ilusad ja armunud.

Fotograafil pole enda sõnul 50 Kate'i pildi hulgast ühtegi lemmikkaadrit, sest kõik raamatus avaldatud fotod on ülimalt personaalsed. “Nende jaoks, kes Kate’i ei tunne, kirjeldaksin ma teda kui lahedat, naljakat, ausat, võluvat, truud ja alati avastamisrõõmu tulvil inimest. Ta väärtustab sõprust ja lõbusat ajaveetmist."

Kõnealuseid pilte näed SIIT!