VAATA | Jõutõstjast kaunitar Anne Smith on kaotanud peaaegu 50 kilo, ent pole kaugeltki rahul: pekine tunne on, pühin pisaraid ja rühin edasi!

 (71)
Käsil ka võitlus ärevusega
VAATA | Jõutõstjast kaunitar Anne Smith on kaotanud peaaegu 50 kilo, ent pole kaugeltki rahul: pekine tunne on, pühin pisaraid ja rühin edasi!
Foto: Instagram

Käesoleva aasta jaanuaris kirjutasime sellest, kuidas varasemalt Eesti inim-Barbie'na tuntud ning nüüd oma päris nime kasutada eelistav jõutõstja Anne Smith Aaslaid on läbinud drastilise kaalukaotuse ja võtnud alla tervelt 25 kilo. Anne paljastas siis meediale avameelselt, kuidas ta kaalukaotuse teekond sai alguse kehvast enesetundest ning tunnistas ausalt, et ilustas pikka aega oma üleliigset kehakaalu ja rasvumist. Nüüd on möödunud veel pool aastat ja lopsaka kaunitari puusadelt langenud veel paarkümmend kilo.

Kuigi tulemused on kõrvaltvaatajale äärmiselt muljetavaldavad, kurdab Anne ometigi, et pole oma peegelpildiga rahul. “Pekine tunne on ikka ja minna on veel, enne kui saab päriselt hõisata,” kirjutas ta oma viimatise Instagrami postituse alla. Sellele eelnenud postitustes on neiu aga äärmiselt avameelne oma emotsioonide osas, avaldades, kui raske on võitlus sisemiste deemonitega. “Paljud arvavad ekslikult, et mul on motivatsioon maksimaalselt laes koguaeg ning kõik tuleb kuidagi müstiliselt kergelt. Ei! Aga ma lihtsalt püüan mitte kinni jääda negatiivsesse ja pühin pisarad ning rühin edasi!”

Anne on paljastanud oma fänkonnale ka tõe teda aastaid vaevanud ärevushäire osas, tunnistades, et teeb ka sellel teel edusamme. “Kunagi varem ma ei oleks julgenud pooli asju teha, mida ma täna teen. Ärevushoo korral oleks olukorrast koheselt lahkunud ja rahusteid söönud ning eneseanalüüsi asemel süüdistanud diagnoosi ja keskkonda ning minevikku, aga see on jura! Ainus, kes mind aidata saab, olen ma ise ja tänasel päeval võtan ma vastutuse iseenda eest ning ei otsi enam lohutust mujalt — ei ravimitest, toidust ega kehvadest suhetest.”

Seotud lood:

Anne Instagrami postitustest võib ammutada palju infot ka selle kohta, kuidas kaalu langetamisel samasugust tulemust saavutada — vaja on iga mõne tunni tagant tervislikult toituda, umbes 200 g portsude kaupa, juua päevas vähemalt 3 liitrit vett ning liikuda ka trennivabadel päevadel vähemalt tunnikese. Ning loomulikult olla positiivselt meelestatud ning kannatlik.

3.7.18. Täna jõusaalis tegin esimesed harjutused läbi enneolematu ärevuse. Ei tea kas asi oli selles,et olin uues jõusaalis või, et oli palju uusi inimesi mu jaoks või milleski muus aga oma sees tundsin palju kordi lühikese aja jooksul, et saan kohe kohe südari! Ma võitlesin selle ärevusega ja ei jätnud mitte midagi pooleli vaid läbi äärmise mentaalse pingutuse sooritasin võimalikult edukalt kõik kordused ja seeriad. Ütlesin pärast treenerile ka,et selline hull tunne oli ja,et tean,et see on närvidest-ärevus. Ta arvas, et ma suudan end hästi analüüsida ja sain olukorraga väga hästi hakkama. Olen ärevushäire diagnoosi kunagi saanud aga suudan sellega üsna hästi enamasti hakkama saada ja ravimeid tarvitan erandlikel juhtudel(ca mõni kord aastas). Kunagi varem ma ei oleks julgenud pooli asju teha mida ma täna teen. Ärevushoo korral oleks olukorrast koheselt lahkunud ja rahusteid söönud ning eneseanalüüsi asemel süüdistanud diagnoosi ja keskkonda ning minevikku AGA see on JURA! Ainus kes mind aidata saab olen MA ISE ja TÄNASEL PÄEVAL võtan ma vastutuse iseenda eest ning EI OTSI ENAM LOHUTUST MUJALT-ei ravimitest,toidust, kehvadest suhetest vms-sest. Ma ei ole ülesaanud veel paljudest deemonitest AGA ma kavatsen edasi võidelda, et saada parimaks versiooniks ISEENDAST! Jõutrenni lõpuks oli ärevus kadunud ja ma ei lasknud sellest end häirida-päev edasi oli samuti aktiivne ja tore ning mitte midagi ei jäänud tegemata!😊 #ärevushäire #teemeära365 #saanhakkame #läbiraskustetähtedepoole #psüühika

A post shared by Anne Smith (@powerliftingbarbie) on Jul 3, 2018 at 1:35pm PDT

23.06.18 JAANIPÄEV #209.-220.🏆aarded millest 10🇱🇻 Läti omad😎 Hommik algas emotsionaalse madalseisuga. Võitlus sisemiste deemonitega. Nutsin ja food prep.-isin ning liikusin edasi. Paljud ekslikult arvavad, et mul on mott max laes koguaeg ning kõik tuleb kuidagi müstiliselt kergelt. EI! Aga ma lihtsalt püüan mitte kinni jääda negatiivsesse ja pühin pisarad ning rühin edasi! Aga aaretest..Lätis olid kohati päris hullud maastikud, turnimised, otsimised. Kohati eluohtlikud isegi. Varisevate varemete otsas ca 4m ronimist, silla konstruktsioonide all jne! Üks aare oli ühe väli laululava kaare all ja seal valmistuti kontserdiks ning ma tegin lamba näo pähe ja hiilisin nagu viimane pätt lava tagust inspekteerima-õnneks andis imepisike aare end üsna ruttu kätte! Päeva leide 12tk ja tänase päeva kogu seis 220.aaret millest sel kuul olen leidnud 151.aaret🏆💪🌲🍃⚘💗 #geopeitus #teemeära365 #geocaching #sisemiseddeemonid

A post shared by Anne Smith (@powerliftingbarbie) on Jun 23, 2018 at 11:36am PDT

Anne oma kaalu kõrgajal sajakilosena nägi välja alati kaunis ja sätitud, ent kahtlemata tunduvalt erinev:

Jep.100kg naiseilu. Pluss suurus, elagu kurvid jne AGA ma tunnen, et see hakkab tervise peale ning ma tahan ka kõrges eas tegeleda spordiga ning tervist, uusi liigeseid jne osta ei saa. Jooksin täna üle pika pika aja ning tundsin kui raske see mu kehale on. See keharaskus. See ei ole ok. September 2016- jälle üks elu uus algus! HIIT treeningud, jooksmine ja toidulaud korda. Hello, this is me, Anne and I weigh 100kg. Yes, i can look pretty good while being 100kg but i am fed up to be overweight and i feel that my body do not want to carry that weight with me and it is not healthy for my bones and joints. I do powerlifting and i am active but i eat too much. I have history of eating disorder and you can call me foodaddict. This is my new beginning. Watch me. Healthy is new sexy #100kg #plussize #havetolooseweight #kaalulangetamine #plusssuurus #raskeonollaraske #terviseheaks #uusalgus #newbeginning #100kgistoomuch #fat #thisismybefore #nofilter #stretchmarks #foodaddictloosingweight #historyofeatingdisorder #eatingdisorder #iwilllooseweigh #imdetermined #foodaddiction #healthyisnewsexy #plussizebarbieloosingweigh

A post shared by Anne Smith (@powerliftingbarbie) on Sep 10, 2016 at 12:19pm PDT