Vaata, kui palju teenib Veerpalude majutusäri!

 (121)
Vaata, kui palju teenib Veerpalude majutusäri!
Ekspress Meedia

Kuigi kahekordne olümpiavõitja ja kahekordne maailmameister Andrus Veerpalu tegutses pärast tippspordist loobumist aastaid treenerina, treenides ka oma poega Andreast ja kasahhi Aleksei Poltoraninit, võiks ta ainult majutusärist ära elada.

Andrus on ligi viisteist aastat tagasi asutatud Karupesa Hotell OÜ üks omanikke. Tema võrdseks partneriks firmas on Katrina Liiva (49). Majutuskoht alustas tegevust hotellina juba detsembris 1996. Pärast omanikevahetust aastal 2004, kui omanikeringi astus ka Andrus Veerpalu, otsustati sama tegevusega jätkata.

Ekspress Meedia

Eelmise aasta majandusaruannete esi­tamise tähtaeg on alles tänavu suvel, kuid sellest, kuidas dopinguskandaali kistud Veerpalule ja tema part­nerile kuuluval hotellil üldjoontes sujub, annab aimu ka üle-eelmise aasta aruanne. Karupesa Hotell OÜ müügitulu oli siis ligi 340 000, kasum ligi 13 500 eurot. Müügitulu oli seega märksa rohkem kui aastal 2016 – siis oli selleks veidi enam kui 290 000 eurot.

Seotud lood:

Seega on Veerpalul hotelliäris läinud viimasel ajal isegi paremini kui treenerina. Nagu Karupesa Hotell oma aruandes kirjeldab, oli hotelli talvine suur täitumus aastal 2017 seotud rahvusvaheliste suusa­võistlustega ja suvine suurem täitumus eelkõige uue kliendigrupi võitmisega.

Loe kogu artiklit siit.