Vaata, millised on David Beckhami suurimad stiiliapsud!

 (5)
Lingid fotodele!
Vaata, millised on David Beckhami suurimad stiiliapsud!
AFP/Scanpix

David Beckham on ilmselgelt maailma seksikaim mees, kes käib alati laitmatult riides. Vale! Ka temal on ette tulnud stiiliapsakaid, mis normaalsel inimesel suu muigele võtavad. Väljaanne Metro on toonud välja 5 kõige piinlikumat viga, mida see jalgpallijumal teinud on!

HABE

Kui ta aastal 2009.aastal veidrat habet kandis. Habe muidu on seksikas, aga SEE konkreetne välimus muutis ta lihtsalt vanaks hipiks.

KIILAS HARJASPEA

Kiilas pea pluss kukehari kaunistas Davidi pead ajal, mil ta Victoria Beckhamiga käima hakkas. SEE ja paljud teised erinevad soengud pälvisid ohtralt tähelepanu, kuid mitte alati samapalju stiilipunkte!

AFROAMEERIKLANE

Päris valulikuks hindab väljaanne ka SEDA soengut, mis meeste punupatsidele omal ajal täiesti uue tähenduse andis. Põhimõtteliselt kannavad sellise välimuse välja tüübid, kelle nahatoon on tükkmaad tumedam. 

SEELIK

Ühel päeval juhtus, et pükste asemel otsustas David Beckham selga panna kireva sall-seeliku. Ometi hoidis Victoria tal truult käest kinni nagu NÄHA võib. 

MOOTORRATTURHIIR

Ei ole ka SELLE väljanägemise puhul Davidi naisuke süüst puhas. "Mis meil ometi arus oli?" mõtlevad ja räägivad nad tänapäeval. Pole ka ime!